Elif mi ? Elif Naz mı?

Bebeğime isim konusunda kararsız kaldım arkadaşlar. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Şimdiden teşekkürler :slight_smile:

Sizin adınıza çok sevindim. Allah analı babalı büyütsün. Elif Naz koyun bence. Soyadınızı bilmiyorum ama aynı isim ve soyisimde insan sayısı tehlikesi az olur. Hem Elifi beğenmezse Naz ismini de kullanabilir.

Öncelikle bebeğinizin sağlıklı bir ömre sahip olmasını diliyorum. :slight_smile:
Uzun vadeli düşünün derim. Kızınız büyüdüğünde “Elif Naz” iyi durabilir mi, bunları dikkate alın. Elbette herkesin kendi düşüncesi ve zevki farklıdır. Elif Naz da güzel olur fakat “Elif” ismi kendi başına daha asil duruyor gibi. Bahtı güzel olsun, o önemli. :slight_smile:

Allah analı babalı büyütsün ablacım bence Elif daha güzel hem tek isim hemde nazik kibar bir isim.

en iyisini siz bilirsiniz ama bence elif çünkü iki isim artık krişelenmiş birşey nereye bakıyoruz iki isim

Elif ismi kulağa daha hoş geliyor naz oraya fazladan koyulmuş gibi. Ama tercih her zaman anne babanın

Emrecan ismim kesje emre olsaydi soylenmiyor ikinci isim genelde

Kızımın adı Elifnaz bence güzel bir isim.Tavsiye ederim🙂

Elif Naz koyun bence çok güzel bir isim rabbim ismiyle yaşatsın.

Tebrik ederim sizin adınıza çok sevindim. Naz, Nur, Can gibi ikinci isimler bebekken kullanılsa da sonradan tercih edilmiyor nedense. Aslında ikisi de çok güzel isim kararsız kalmanız konusunda o yüzden anlıyorum sizi. Elif Naz koyarsanız kullanması için üç seçenek vermiş olursunuz ister Elif’i kullanır ister Naz’ı isterse ikisini birden. Karar sizin :blush:

elifnaz güzel ömrü uzun olsun bebeğinizin allah analı babalı yaşatsın isim güzel kızımızda güzeldir amin