Emekli Polis Dehşet saçtı!

Emekli polis memuru, sokak ortasında tartıştığı kayınbiraderlerine kurşun yağdırdı?

İnsanların eline silah verilirken çok yönlü psikolojik testlere tabi tutulması gereklidir. Emekli polis, emekli olunca silah taşıma ruhsatı alabilmesi için yeniden testlere tabi tutulmalı ve ona göre silah verilmesi gereklidir. Ayrıca silah ruhsatı verilen kişi sayısı sınırlandırılmalıdır. Her önüne gelene basit bir psikoloji testten sonra silah ruhsatı verilmemelidir, kişi iyice araştırılmalıdır.

Polis de olsa askerde olsa insanlarin eline silah teslim etmeden iyi bir psikolojik testten gecirilmeleri gerekiyor benim düşünceme gore. Yoksa sonuclari cok kötü oluyor.

Bu kadar kolay silah ruhsatı veren bir yerde denetim olmayınca sonuç böyle oluyor. Aslında emekli olunca bir dizi testten geçmeleri gerekir. Böyle facialar yaşanmasın.

Silah polis dahil olmak üzere eline verilir iken çok ciddi testlere tabi tutulması gerekmektedir ateşli tüm ekipmanlar için bu geçerli olmalıdır aksi taktirde tehlike çok büyük oluyor eline alan magandalığa soyunuyor sonra sokak ortasında gövde gösterisine çıkıyorlar bilinç dışı harektler sonucu çevreye çok büyük tehdit oluşturyorlar bir an önce yeni bir yasa gelmeli ve ateşli ekipmanlar gözetmenler eşliğinde pskolojik testler yapılarak verilmeli puan sistemi getirilmeli puanın belli bir altında kalana silah ve benzeri ürün satılmamalı ciddi alacak olan kisi ise çok ciddi eğitimlerden geçerek silah ve benzeri ekipman almaya hak kazanmalı yoksa önüne geçilemeyecek ne kadın terörünün neden başka bir şeyin.

bu bayram hep cinayet, kavga haberleri ile geçti sonumuz hayır olsun

emekli polis başlığı dikkatimi çekti niye emekli polisler baştan çıkamıyor’mu sinirlenemiyor’mu ki tamam olay aşırı tuhafd ve üzücü ama özellikle polis diye falan başlık atılması daha garip avukat polis savcı bunlar oldu mu direk başlık atılır eski savcı karısına tokat attı şok şok ama bakkal burhan karısına tokat atsa normal bir şahıs olarak geçecek gerçekten bazı meslek gruplarının üstüne haddinden fazla gidiliyor

bir polis emekli olsa dahi her zaman Vatanını milletini korumakla görevlidir silah kullanmayı bilmesi demek O polisin ortalıkta istediğini kafasına göre yapacağı anlamına gelmez

Polislik çok zor ve stresli bir meslek yıl içersinde kendine ve çevresine zarar veren polis miktarı oldukça fazla bu bakımdan çalışma saatlerinin ve ekonomik durumlarının ayrıca amir baskısının bir an önce çözülmesi gerekmektedir.