Emmanuel Emenike kimdir?

Emmanuel Emenike kimdir?

Ne kadar maaş almaktadır?

Fenerbahçeye 10 milyon € bonservis ücreti ile trasfer olmuş Nijeryalı futbolcudur. Şimdilerde ise fulbol oynamamaktadır.

Kardemir Karabük Spor 1. Ligdeyken attığı gollerle süper lige taşımış tam Fenerbahceye transfer olmuşken adı şikeye karıştığı için apar topar Rusya ya transfer olmuş arkasından Fenerbahceye geri gelmiş olan futbolcudur. Her sene sevgilisini değiştirdiği haberleri ile gündeme gelir. Ülkesinin best modelleri ile ilişki yaşamaktadır. En son 2017 güzeli sevgilisini bırakıp 2018 güzeli ile aşk yaşamaya başlamıştı. Su anda futbol oynuyor mu oynamıyor mu bilmiyorum. Net maaşını da bilmiyorum

Emmanuel Emenike Nijeryalı golcü. Çok güçlü ve yetenekli bir futbolcuyken disiplinsiz davranışları ve gece hayatı ile futbol hayatına erken veda etti. Biz onu Karabükspor da tanıdık. Spor Toto Süper Lig de gol kralı olduktan sonra Fenerbahçe’ye transfer oldu. Sonrasında Spartak Moskova’ya gitti ve kısa bir süre sonra yine Fenerbahçe kulübüne geri döndü. Ardından olimpiakos ve İspanya maceraları oldu. Ülkesinin güzellik kraliçeleri ile birlikte olmasıyla gündemde. Devre arasında adı Denizlispor ile anılmıştı. Sanırım yeni sezonda yine türkiye’de bir takımda oynayacak. Bildiğim kadarı ile Nijerya - Türkiye hattında demir çelik ticareti yapıyor. Koyu bir Fenerbahçeli.