En büyük aşklar kavgayla mı başlar?

Sizce en büyük aşklar kavgayla mı başlar?

evet en büyük aşklar genelde kavga ile başlar.fazla inanmasakta denk geliyor.sahsen kendi aşk hikayem de boyledir.

Ben gerçek hayatta böyle bir şey görmedim açıkçası. Gerçekten uyumlu mutlu çiftler hep birbirine değer veren birbiri ile güzel vakit geçiren insanlardı. Böyle bir şey olabileceğini düşünmüyorum. Takıntıdır o

Maalesef dizilerdeki gibi öyle kavgaların sonucunda ortaya bir aşk çıktığı gerçek hayatta çok nadir görülüyor, ben görmedim açıkçası.

En büyük aşklar kavga ile başlar. Sadece dizi ve filmlerde olur gerçek hayatta böyle bir şey söz konusu bile olamaz. Eğer büyük aşk kavgayla başlasa o kavganın içinde kalp kırılır sonra aşka dönüşmesi imkânsızdır.

Aslında genellemek doğru değildir. Bazı durumlarda gerçekleşse de buna örnek olmayan durumlarda vardır. Şöyle demek daha doğru olabilir de olmayabilir de.

Bir kavga bile nihayetinde bir bağ oluşturur iki kişi arasında ve bu bağda aşka dönüşür.Bir insandan nefret etme zamanla sevgiye aşka çıkabiliyor.

Yani her zaman öyle olduğunu sanmıyorum ama örnekleri var mı tabi var ama illaki en büyük aşklar kavga ile başlar diye kural yok

yani bence duruma göre değişen bir durumdur. filmlerden dizilerden gördüğümüz kadarıyla hoşlanılan kişiyi gıcık etmek farz haline gelmiş. şöyle ki ilgi duyulan kişiye hafif sataşmalar bence de iki taraf için de mayhoş bir aşk sersemliği oluşturur lakin önemli bir nokta vardır arkadaşlar… doz. durumun dozu kaçtığında hafif sataşmalar gerçek bir nefrete dönüşmesin amann

Her ask böyle başlar demek tabiki yanlış olacaktır fakat gerçekten de böyle bir şey olabiliyor.

Yok ben kavga ettiğim birine karşı sempati duyamıyorum ama filmler de falan öyle gösteriyorlar. Onlarda haklı neyi çekecekler film diye. Romantik filmler de maalesef konu sınırlı hep aynı şey. Neyse ama tabi bu hayatta da olamaz diye bir şey değil. Olabilir elbette. Ama en büyük aşklar tabiri fazla. Kavga ettiğimiz birine sonradan aşık olunabilir herhalde diyorum ben.

Bazı durumlarda oluyor eskiden böyle değildi diziler insanları çok etkileyici böyle şeyler oldu.Örneğin arkadaşlıkta da böyle olduğu söyleniliyor o da saçma

Aşk hissi birbirine güven duymayla başlamaz mı? Kavga ettiğin, anlaşamadığın birine niye aşık olursun ki? Gerçek olduğunu düşünmüyorum.

Aslında böyle bişey yok ama bazılarında böyle başlayabiliyor yani bence

Dizilerde olur öle şeyler gerçek hayatta denersin ama ya olur ya olmaz.

Bence en büyük aşklar, kavgalarla başlamaz. Sadakat ile başlar.

Yok aşk ile kavganın bir alakası yok bence en büyük aşklar kavgayla başlamaz o yüzden.

olabilir her aşk farklı başlar ve özeldir

gerçektende öyle başlar ilk başata kavga edersin sonra onu sevmeye başlarsın onu aklından çıkaramazsın

Bence bu çok klâsik bir cümle bence en büyük aşklar devamlılıkla başlar ben buna inanıyorum.