En çok cevap yazanlardan?

En çok cevap yazanlardan neden Efsanevi seçilmiyor.
@Alshain
@OMG
@Ebyu
@Teodorobagwell

zaten en çok cevap yazan efsanevi oluyor.

Aynen öyle. Cevap yazan yorum yazan ve soru soran efsanevi dikkat ederseniz belli oluyor

En çok cevap yazan ve efsanevi olarak seçilen arkadaşları tebrik ediyorum, dilerim bir gün biz efsanevi olamayanlar da bu statüye ulaşırız. Herkese bol şans diliyorum.

:joy::joy: Olmuyor ki?

@Vedat7
@bahartugran
En Çok Cevap Yazan 20 Üye listesinde kimse şuan seçilmedi.

Orası şuan bakılmıyor zaten. Genel ortalama orası. Günlük yarışmalara dikkat edersen efsanevi olunuyor.

Site eskiden daha güzeldi. Şimdi zorlaştı. Eskiden hiç olmazsa bir kere efsane üye seçilirdi. Ve bunu kazanmak isteyenler durmadan yazardı. Eğlenirdi. Ama bitti artık o olay.

@Neriman & @baykuntay bu arkadaşlarımız yorum ve cevap sorularında birinci olarak efsanevi oldular. Soru sormakta da ben oldum.

En çok cevap yazanlarada verilse iyi olurdu. :joy::joy:

Ona bakılmıyor bildiğim kadarıyla. Sen günlük yarışmalara odaklan yoksa bu statüye ulaşman zor.

Ben de standart düzeyde de olsa çaba gösteren üyelerin teşvik amaçlı ve adaletli olması bakımından bir günlüğüne efsanevi seçilmeleri gerektiğini düşünüyorum. Her üye tüm gün aktif olamıyor ama elinden geleni yapanlar da çok. Sürekli aynı isimlerin efsanevi olmalarını doğru bulmuyorum ama farklı bakış açısıyla değerlendiren arkadaşlar da şu anki efsanevilik kurallarının adaletli olduğunu savunuyorlar. Adalet anlayışı da kişiden kişiye değişiyor işte. Olsun, sorarak cevaplayarak kazanmak da mümkün neticeye bakarsak. 11 günlük üye olmama rağmen 18 liram oldu. Akşama kadar 19 lira olur. Efsanevi üye olmaya takılmadan da iyi kazanılabiliyor. İnşallah iyi kazanç sağlarsınız hocam siz de.

Denk gelirse artık. :thinking::thinking:

Denklik durum yok bence ortada çabala, bir kategori kendine belirle ya soru sor yada cevap yaz. Aklına birini koyarsan sende olursun. Diğer olanlar nasıl oluyor?

o listedeki çoğu kişi aktif değil artık. Niye aktif olmayan birine verilsin.

Bu konuda önerim yarışmalarda ilk üç veya ikiye efsanelik verilmesiydi. Yönetici kabul etmedi işte.

Nasıl olmuyor kanki. Ben şimdi bile zorlasam cevap yarışmasında birinci olurum.

Bence haftalık olarak yapılması daha doğru hocam yarışmanın. Günlük olacağına, haftalık olsun, birinci olan ilk 3 üyeye 2’şer lira ödül verilebilir mesela. Öylesi daha iyi olur gibi ama yanlış da düşünüyor olabilirim. Herkesi de memnun etmek zor. Bilemedim ben de.

Var aktif olan nasıl yok. :joy::joy:

Beni takip ediyon. :joy::joy:
">