En çok dinlemekten hoşlandığınız sanatçı kimdir?

Hangi sanatçının müziklerini dinlemekten hoşlanıyorsunuz?

Türkçe rap ile aşırı ilgileniyorum ve en çok dinlediğim sanatçı ise tarzı ile dikkat çeken khontkar’ı dinlemekten zevk alıyorum.

Ben Yıldız Tilbe hayranıyım. Yaklaşık olarak 200 şarkısını ezberledim.

zara’nin müziklerini beğeniyorum çok hoşuma gidiyor beni yansıtıyor

Yaşar ve Nilüfer’e bayılırım. Sıla’yı da sevdim;Sezen Aksu ve Tarkan ile Ajda’yı da severim.

benim en çok dinlemekten zevk aldığım sanatçı şebnem ferah’tır. şarkılarında da toplumsal konulara yer vermekte çünkü. ve Türkiye’yebir daha böyle bir sesin kolay kolay geleceğini zannetmiyorum ben.

Ben dinlemekten zevk aldığım şarkıcıların başında Ahmet Selçuk İlkan ve Sıla’dır. Bu iki sanatçının şarkı sözleri kulağıma hoş geliyor.

Ahmet Kaya, ozan Manas keyifle dinlerim. Fakat tek tarzım özgün değil iş yaparken çoğunlukla sancak, sago’nun eski şarkıları, yabancı hareketli hitler de tercih ediyorum. Ara ara Karadeniz müziklerini de tercih ederim.

Sertap Erener. Nil Karaibrahimgil. Duman. Sagopa kajmer. Hiç vazgeçemediklerimden.

Kesinlikle YILDIZ TİLBE. Üstüne sanatçı tanımıyorum. Sesi insana huzur veriyor, derinden etkiliyor… Her şarkısı bu kadar güzel olur mu?

Kesinlikle sezen aksu derim. Ses tonu olsun, o yazdığı şarkılar olsun mükemmel ötesinde bence. Her daim dinlemekten keyif alacağım sanatçılardandır.

Bu aralar Lana Del Rey’i çok dinliyorum. Tarzı ve sesi çok farklı geliyor bana.

türk halk müziği, türk sanat müziği ve eski türküler. beni benden alıp götüren türden müzikleri severim. muazzez abacı ve sezen aksu gibi sanatcılar

Bu aramar en çok Merve Özbey, Mehmet Erdem, Sıla, Begüm gibi sanatçıların şarkılarını çokça dinliyorum.

hakan alyun denildiği zaman benim için akan sular durur. Kafamı yastığa koyup onu dinlediğim zaman kendimide iyice verirsem hayatın benliğini gerçekten iyi anlıyorum.

Teoman, Kıraç ve Sezen Aksu… Mükemmel sesleri var… Sezen Aksu zaten tartışmasız… Onun dışında pop-rock hemen hemen dinlediğim tarzlar.

buray . Dokunaklı bir tarzı olduğunu düşünüyorum. Sesinin tınısı da kullandığı enstrümanlarla gayet uyumlu. Söylediğinde ortaya ruhunu koyabilen bir sanatçı.

En çok dinlemekten hoşlandığım şarkıcı Sancak müziklerini büyük bir keyifle dinliyorum.

Türkçe rapi çok seviyorum. En çok da Şehinşahı seviyorum. Diğer müzik türleri bana çok kötü geliyor. Tek bir cümleyi bütün şarkıya yayıyorlar.

ben ibrahim erkal hakan taşıyan hadise cansever ismailyk ve tarkanı dinlemekten zevk alıyorum