En çok ilgilendiğiniz spor dalı nedir?

En çok takip ettiğiniz ve izlediğiniz spor dalı hangisidir?

Başta futbol olmak olmak üzere basketbol ve yarış sporları izlemekten keyif alırım. Özellikle bayan tenis maçlarına denk gelirsem izlerim, baya çekişmeli oluyor.

Ben boks yapıyorum, bana kalıcı bişey kattığı için boksu öneriyorum.

Ben boks yapıyorum, bana kalıcı bişey kattığı için boksu öneriyorum. Fitness yapanlarla kıyaslayacak olursak herhangi bir sağlık probleminde veya mecburi ara vermesi gerektiğinde verdiği bütün emekler eriyip gidiyor. O yüzden kalıcı birşeyler öğrenmeniz tavsiyemdir.

Herkes gibi Futbolu yakından takip ediyorum. Trabzonlu olduğumuz için burda tek takım tutuluyor. Akşam Trabzonsporla yatıp sabah Trabzonspor ile kalkıyoruz.

Basketbol o sahada evimdeymişim gibi bir his oluyor

Ben masa tenisi severim.Maçlarını sık sık izlerim.İmkan verilseydi masa tenisinde çok geliştirecektim kendimi ama olmadı

Vücüt geliştirme ve wushu sporlarını yapıyorum… Tenis ve basketbol maçlarını takip ediyorum.

Futbol, basketbol, voleybol ve bilardo sevdiğim ve ilgilendiğim spor dalları arasındadır.

En fazla ilgi duyduğum spor dalı futboldur. Futbolda her ülkede takip ettiğim bir takım mevcuttur. Her hafta bu takımların maçlarını takım etmeye çalışırım.

Benim iliğilendiğim bir spor dalı yoktur. Çocukluğumdan beri okullarda bile beden egitim dersimiz bile olmadı olsada orda biraz görseydim belki olurdu.

Bütün hepsi sağlığımız için içi ama en çok hentbol seviyorum ve oynuyorum da.

Genel olarak sporu çok seven biriyim. Her spor kanalının genelde futbol içeriği olduğu için bizde ister istemez en çok futbolla ilgileniyoruz. Ama bazen denk gelirse erkek yada bayan basketbol ve voleybol maçlarınida severek takip ediyorum.

En çok ilgilendiğim spor dalı futbol ve masa tenisi. Çocukluğumdan beri vazgeçemediğim iki spor bunlar.

Düzenli olarak evde jimlastik yapıyorum ama en sevdiğim spor dalı bisiklete binmek.

Atletizm
Basketbol
Futbol
Badminton
Tenis gibi sporlar ile ilgilenirim.
Spor yapmak güzeldir. Hayatına sporu katmak güzeldir.

En çok sevdiğim spor dalı tabiki bir erkek olarak futbol, hem seyretmek, hem de o heyecanı yaşamak, özellikle televizyondan seyretmek başka bir duygu.

En çok ilgilendiğim spor dalı futbol,normal televizyondan pek izlemiyorum ama oynamayı seviyorum.

En çok futbolu seviyorum ve onun ile ilgileniyorum.

Basketbol,Tenis falan çok seviyorum ve genelde bunlarla ilgilenirim.