En çok kazandıran yatırım araçları nelerdir?

En çok kazandıran yatırım araçları nelerdir?

Çok kazandıran yatırım araçları hakkında kısaca bilgi veriniz?

Gunumuz kosullarinda Altın
Dolar euro iyi bir yatirim aracı olurdu. Fakat bunun için araştırma yapmak uzmanlari dinlemek dünya gündemini takip etmek gerekir . Ekonomiyi sıkıntıya düşürecek olaylar altın dolar gibi yatırım araçlarını değerlendiriyor.
Diger yatırım araçları
Arsa arazi
Ev
Araba Olabilir.

kesinlikle altın derim ama altında da gram altını tercih etmenizi öneririm. Çünkü gerçekten kâr edersiniz.

En Çok Kazandıran Yatırım Araçları Nelerdir?

En çok şu yatırım aracı kazandırır demek doğru değildir. _Yatırım araçları vardır ve değişik risk oranları ile kazanç sağlar demek daha doğru bir ifadedir._

Hisse Senetleri

Risk oranı yüksek bir yatırım aracı olmasına rağmen, teknoloji çağında ve şirketlerin gelişmeye çok açık olduğu gözönünde bulundurulduğunda kazanma oranı çok yüksek olan bir araçtır.

Altın

Uzun vadede kazanç sağlanacak bir yatırım aracıdır. Dünyadaki her olay altın arz talebini etkiler. Bu nedenle yatırım açısından risk düşük ama kazanç oranı da düşüktür.

Vadeli Hesaplar

Risk oranı olmayan bir yatırım aracıdır. Paranın belli bir bir süre için faize yatırılması ve bu süreçte paranın kullanılamaması anlamına gelir.

Sanal Paralar

İnternet üzerinde geçerli olan bir sanal para birimleridir. Piyasa takip edildiğinde kazanç oranı yüksektir.

Gayrimenkul

Risk oranı en düşük olan yatırım araçlarından biridir. _Genelde kazancı uzun vadede ortaya çıkar._ Kar oranı kısa sürede çok düşüktür ya da yoktur.

image">image

Şu gün şu saat şu dakika için en iyi yatırım araçları Euro, Dolar, Çeyrek Altın ve gram altındır. En çok kazandıran yatırım araçları her dakikada değişebilmektedir. Yani pek güven olmaz örneğin; bitcoin vb.

En çok kazandıran yatırım araçları nelerdir?

 • Gayrimenkul almak
 • Altın ve döviz almak
 • Borsa
 • Foreks piyasasında değerlendirme
 • Emtialar
 • En çok kazandıran yatırım aracı aslında borsadır. Ancak çok iyi bir bilgi birikimi, tecrübe ve ekonomiyi iyi okumayı gerektirir. Bu sebeple zordur. İkincisi ise en güvenli liman oalark altın gelmektedir. Uzuun vadede iyi kaznadırmaktadır. Vadeli hesaplar, devlet tahvilleri faizlerin yüksek olduğu dönemde iyi getirisi vardır. Ancak şu na uygun değildir. Döviz dalgalı bir yapıya sahip olduğu için uzun vadede sadece paranızı enflasyona karşı korur. Kripto paralar şu anda çok revaçtadır. Arsa, ev gibi gayrimenkullerde eğer geleceği parlak yerlere yatırım yapıldığı taktider uzun vadede korkunç bir kar oranı sunarlar.

  En çok kazandıran yatırım araçları nelerdir?

  En çok kazandıran yatırım araçları: -Döviz -Emlak gayrimenkul -Altın örnek verilebilir.![image|320x320](https://sorhadi.net/uploads/default/original/1X/1596207365-919824-1413.jpeg)">![image|320x320](https://sorhadi.net/uploads/default/original/1X/1596207365-919824-1413.jpeg)

  En çok kazandıran yatırım araçları nelerdir?

  En cok kazandiran yatirim araclari: -Döviz -Emlak Gayrimenkul -Altın örnek verilebilir.![image|320x320](https://sorhadi.net/uploads/default/original/1X/1596207489-89776-1413.jpeg)">![image|320x320](https://sorhadi.net/uploads/default/original/1X/1596207489-89776-1413.jpeg)

  Altın,arsa ve ev kazandıran yatırımdır. Dolar da biriktirmek oldukça iyi bir kazançtır.Arsa gün geçtikçe değeri artar ve her zaman sıfır olduğu için önemli bir yatırım kaynağıdır.

  En iyi yatırım aracı; hisse senetleridir. Hisse satın alarak iyi bir şirkete ortak olduğunuzda sizin için getirisi oldukça yüksek olmaktadır.
  Bunun yanında yatırım fonları, altın, devlet bono ve tahvilleri, vadeli mevduatlar, sanal paralar, gayrimenkuller, forex ve dövizde en iyi yatırım araçlarındandır.

  Gram altın, döviz yatırımı günümüz koşullarında var olan parayı en doğru değerlendirme biçimleri olarka ön plana çıkıyor.

  Foreks , vadeli işlem borsası , borsa
  kazanma oranı ne kadar yüksekse riskte o derece yuksektir.
  Altın da son dönem de iyi bir yatırım aracı olabilir.

  En çok kazandıran bu zamanda altın diyebilirim, gram altın alıp kenara koymak iyi olur, birikim için, bunun dışında, ev, arsa, araba gibi şeyler de kâr amacıyla alınabilir…

  ev ,arsa ,doviz ,bitcoin


  En çok kazandıran yatırım araçları şimdilik Dolar ve Altın gibi duruyor ama ev bitcoin arsa gibi şeylere yatırım yapmaktada büyük kar olacağını düşünüyorum.

  En çok kazandıran yatırım aracı ülkemizdeki döviz dalgalanmasına bağlı olarak altındır, Çünkü hem dünyada altın değerleniyor hemde Türkiye’de dolar yükseliyor. Fakat başka ülkeler için bu geçerli değildir. Dünya geneline bakarsak en kazançlı yatırım aracı hisse senedi ve sanal paralardır. Hisse senetlerinde özellikle teknoloji şirketleri, temiz enerji sektöründeki şirketler günümüz dünyasında revaçtadır. (Yatırım tavsiyesi değildir.)


  Gayrimenkuller,gayrimenkul alım satımı.Hisse senetleri,altın,gümüş, bunları al sat yaparakta kazanabilirsiniz.

  şuanki zamana göre Altın ,Dolar ,Euro

  İşte 2020’deki en iyi yatırımlar:
  Yüksek verimli tasarruf hesapları.
  Mevduat sertifikaları.
  Para piyasası hesapları.
  Hazine tahvilleri.
  Devlet tahvili fonları.
  Kısa vadeli kurumsal tahvil fonları.
  S&P 500 endeks fonları.
  Temettü hisse senedi fonları.