En fazla para kazanan meslek hangisidir?

En fazla miktarda fazla kazandıran iş veya işler hangileridir ?

bence iş adamı olmak çünkü adamlar baya para kazanıyor

En fazla para kazanan meslek demek biraz yanlış olur sanırım. Her meslek kendine göre en iyisini alıyor. Ama doktorlar bu konuda daha çok kazanıyor olabilir benim tahminimce.

Her isin kazanci kendine goredir.Bence en cok doktorlar ,avukatlar ,is adamlari aliyor

Bence en çok doktorlar para kazanıyor çünkü doktor olunması zor.

en çok özel sektör medya is adamları sonra doktorlar vb yüksek maaşlı meslekler

bence futbolcular daha çok kazanıyor yani ünlü futbolcuların kazandığı para miktarı çok yüksek ö yüzden bence futbolcular.Hakediyorlar mı bazıları sonuna kadar bazıları ise hiç haketmiyorlar buna rağmen çok yüksek para kazanabiliyorlar.Futbol mesleği bence güzel bir meslek hem yapmayı sevdiğin şeyi yapıyorsun ve en önemlisi oyun oynuyorsun ve para kazanıyorsun tabi ki çoğu kişi mesleğini severek yapıyor ama bazıları ise zorunda olduğu için yapıyor bu yüzden futbol daha avantajlı ve güzel benim düşüncelerim bunlar.

En fazla para kazanan meslek girişimcidir. Tabi girişimci dediğim öyle ufak işlerden ufak ufak kar eden değilde bir işe bütün emeği ve akıllı yatımlar ile girişen ve bir şirket kurabilen insandır.

Soru tam net değil ancak bence özel sektör de çalışan, iş adamları,banka sahipleri,yatırımcılar,şarkıcılar,futbolcular olabilir.

futbolcular sanırım en yüksek kazancı onlar sağlıyor. Diğer taraftan şarkıcılar.

Doktorluk gibi meslekler fazla kazandırır ama sen milyonlar gibi paralardan bahsediyorsan iş adamlığı yani girişimcilik en iyisidir,hem kendi emeğinle bir yere gelmiş olursun hemde güzel paralar kazanabilirsin.

bir meslek değil ama ticarette çok fazla para kazanırsın

bence bu mesleğinde gösterdiğin başarı veya bulunduğun kademeye göre değişkenlik gösterir

bence bana göre şirkettekiler kazanıyo (kariyer yapanlar)

mühendisliktir ve cumhur başkanı da çok kazanır

Serbest meslekler, esnaflar tüccarlar kazanır. Diğer mesleklerin hepsi bellidir aşağı yukarı.

Bence pilot hem uçu yosun güzel meslek e parası da iyi daha ne olsun Youtuburlarda çok kazaniyo diyolar😁

avukattır bence haftada 1 davaya baksan sonuçlandırsan 15 bin desen 60 bin tl temiz para eder tabi piyasa yapman lazım