En manipülatif burçlar hangileridir?

Deneyimlerinize göre, sizce hangi burç daha manipülatif?

Kendi burcum olan akrep ve ikna yeteneği yüksek olan ikizler burcu olarak görüyorum.

Akrep ve yay burçları en manifülatif burçlar bence. Etkileme güçleri gerçekten çok fazla.

En manipülatif burç akrep burcudur çünkü akrep burcunun ikna yeteneği vardır ve karşısındaki kim olursa olsun ikna edebilir

Bir durumun birden çok yönünü görebilme ve gösterebilme özelliği ile dil becerilerindeki ustalığı düşünüldüğünde manipülatiflikte de en becerikli burç ikizler burcudur. Ancak bu yeteneklerini akrepler kadar kullanmazlar :smile: Ankepler karanlık yönleriyle daha yatkındırlar.

Balık, yay, arslan ve yengeç burçları çok etkili. En azından benim çevremdekiler bu burca sahipler.

İkizler burcunun etkileme yönü çok yüksek , bunun yanı sıra akrep ve yay burçları da o şekilde .

Akrep, aslan, ikizler ve terazi burcu olduğunu düşünüyorum. Akrep de eklenebilir buna. Özellikle de aslanlar fazla manipülatiftir.

boğa ve koç bence

Kendi deneyimlerimden yola çıkarak aslan burçlarının en manipülatif burç olduğunu düşünüyorum. Bir sonraki burç ise akrep.

@“aier”#p12 Bütün burçlar diye düşünüyorum, her burç kendine göre şekillenmiş ve farklılar. Yani her burç farklı şekilde manipüle edebilir

En manipülatif burçların Yengeç gibi duygusal yapıya olanlar olduğunu düşünüyorum.

En sevimsiz burçlardan biridir. Yengeç ve aslanlar olduklarını düşünüyorum. Duygu sömürüsünde üstlerine yoktur.

Yengeç , akrep, balık, başak, yay , koç diyebilirim ben. Su burçları bu konunun kitabını bile yazar hatta. Saydığım burçlardan sonra Aslan burcunda da vardır o ışık hafif.
En manipülatifine gelirsek Yengeç burcunun eline kimse su dökemez bence.

Manipüle edilmeye müsait olmak bir insanın ne zaman doğduğuyla değil zekasıyla, cehaletiyle ve ne kadar sorgulayan bir birey olduğuyla ilgili bir durumdur. Burç fark etmeksizin her insan manipüle edilebilir veya edebilir.

Aslan ve akrep olduğunu düşünüyorum özellikle aslanlar insanları kontrol etmeye eğilimli oluyorlar manipülatif davranışlarıda fazla

Bence en maniqülatif burçlarlar akrep, kova ve yengeçlerdir. Akrepler ikna yetenekleriyle, kovalar zekasıyla ve soğukkanlılığıyla, yengeçler ise duygularını yönetmekte oldukça başarılı oldukları için en maniqülatif burçlardır.