En sevdiğiniz film repliği nedir?

film veya dizilerde geçen en sevdiğiniz replik veya replikler nelerdir ?

Kemal Sunal’ın bir filminden “şimdi ben buraya neden çıktım,nasıl çıktım.Gördünüz yürüdüm çıktım”çok gülerim :relaxed:

benim en komik bulduğum nuri alçonun gazoz repliği onun repliğini çok komik buluyorum

Eşkiya filminin efsane repliği. Benim için o zamanlar hayatı özetlemişti;
“Cumali: Çok korkuyorum eşkiya beni bırakma, çok korkuyorum çok.
Eşkıya: Korkma sadece toprağa gideceksin, sonra toprak olacaksın, sonra sularla birlikte bir çiçeğin bedenine yürüyeceksin oradan özüne ulaşacaksın çiçeği özüne bir arı konacak, belki belki o arı ben olacağım.”

En sevdiğim film repliği düğün dernekte halay cekiliuodu ya hala gülerim aklıma geldikçe

Yanlıs anlasılma diye bir film vardı Azerbaycanda cekilen vatandas Azerbaycana iner hava alanında güvenlik derki üzerinde cep telefonu anehtar cuzdan yarah varsa xıkarın der oysa Azerice yarak silah demektir

Kemal Sunal filmindeki Marmara Kazım ın: ‘’ Yanıyorsun Fuat abi ‘’ repliği

Behzat ç sapma sapan konuş la efsane repligimdir benim

Doctor Who: Sana buradaki en zeki kişi olduğunu söyleyebilirdim ama ben burada olmasaydım. Hala aklıma geldikçe gülerim :slight_smile:

Siyah Giyen Adamlarda geçen şu replik: Sırf zenci diye, birinin güzel bir araba kullanması onu çaldığı anlamına gelmez. Tamam, ben bunu çaldım ama zenci olduğum için değil.

“… yolu yok çekeceksin. isyan etmenin faydası yok, kaderin böyle. yol belli eğ başını usul usul yürü şimdi.” Masumiyet filminde Haluk Bilginer’in inanılmaz tiradı vardır, izlemeyenler mutlaka izlesin bu tiradı.

Kemal sunalın yüz numaralı adam adlı filmde senin gibi muavinim olsun amerikada şirket açarım sözüdür.

“Yoruldum patron! Yollarda, yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum. Ve insanların birbirine kötü davranmasından bıktım.” Diye başlayıp devam eden repliktir. Internette tamamını bulabilirsiniz. Filmin ismi The Green Mile.

en sevdiğim replik recep ivedik ikin böööhöhöhö diye gülmesi :rofl:

en sevdiğim replik recep ivedik 5 de ne lan nikolay sana sağğ goymak ne golay demesi ve şu sözü gölge altı çınar altı sana girer F16

Game of thrones den şerefinizi sorgulamıyorum Lord Jones
Varlığını reddediyorum.
Benim gerçek babam başını Kralın şehrin de kaybetti

Sherlock’dan Moriarty nin o zaman bol şans sana sözü çok güzeldi.

racon sahnesi çok severim kardeş türküler dinle

sonunu düşünen kahraman olamaz vardı (k.v) birde hayırdır kardeş onlarda bizim gibi etten kemikten degilmi (01)

Kolpaçinoda kim kimi koparıyor repliği ne zaman izlesem aynı hisle gülerim.