En sevdiğiniz köpek cinsi nedir?

Ben köpek cinsi fark etmiyor çünkü hepsi canlı bunu unutuyoruz.

bütün köpek cinslerini hoş buluyorum hepsi çok güzel ve özel aslında bütün hayvanlarımız o şekilde özel ama biz onlarında bir can olduğunu unutup genleriyle oynuyoruz hoş bir durum ama illa bir isim söylemek gerekirse pomerian çok minnoş bir köpek

Ben tekbir cins tanırım kangal kopeklerini çok severim ve besliyorum da

Benim ki pitbull

eğer köpek sahiplenecksen kangal köpeğini sahiplen şu anda Avupaya çiftliklere bile ihracat edilen bir tür mükemmel derecede sahibini koruma iç güdüsü var yarı olda bırakmayacak bir dost denebilri

@zgence Genel olarak hepsini seviyorum. Golden Retriever cinsi köpekler çok dost canlısı geliyor, Sibirya kurtları asil duruşlu.

jack russell terier …. Harika bir köpek yerinde duramayan enerji dolu çok sevimli…. Hollywood yıldızı ismi gibi

Bütün cinsler gözüme ayrı güzel geliyor ,hepsi birbirinden tatlı ama en çok beğendiğim Golden.

Köpeklerin hepsine bayılıyorum, ama en çok büyük cinsleri seviyorum. Favorim Sibirya kurtları.

Ben en çok küçük yavru köpekleri çok seviyorum, ama köpek korkum var, yavru köpeği kucağıma bile alamıyorum, sadece dokunarak seviyorum, cinsi farketmez…

sibirya kurdu
sivas kangalı
dogo

image">image
Basset Hound
image">image
Boerboel
image">image
Brittany

Her köpeğin, her canlının ayrı bir güzelliği var. Ben barınaklardan sahiplenilmesi taraftarıyım. Barınakta o an hangi köpekle kimyamız tutarsa, beraber yol arkadaşı olmak isterim. Tür, cins hiç önemli değil.

Bütün hayvanları seviyorum ama golden retriver cinsi köpekleri bir de pomeranian cinsi köpekler ayrı bir hoşuma gidiyor.

Bütün cinsler güzel ama rotweiller, Golden rotweiller, pitbull ve Boo. Pitbull nasıl eğitildiğine bağlıdır.

her cins güzel ve birbirinden özeldir ama ayriyetten sevdiğim bir tür var pitbull cinsi

Hepsi çok tatlı çok şirinler fakat golden retriever beni benden alıyor ya.

sibirrya kutları acayip derecede sadık ve akıllı geliyorlar alakalı film önerisi:kutup macerası köpeklerle ilgili ve gayet güzel bir film

Kangal köpegi . hem sadık hem güçlü köpektir çoban köpegi olarakta kullanılıyor soguk yerleri rakımı yüksek yeri severler

köpeklerin hepsine aşığım ama öncedende sahiplenmiş olduğum halk dilinde sosis köpekler dediğimiz türe ayrı bir bayılıyorum.