En sevdiğiniz meyve nedir?

Sizin en sevdiğiniz meyve nedir?

En sevdigim meyvelerin arasinda sadece karpuz ve muz diyebilirim. İkiside vazgeçilmez diyebilirim :blush:

En sevdiğim meyve erik diyeceğim eriği severim hatta mevsimi geldi çok güzel oldu.

Benim en sevdiğim meyve çilekler Çünkü tadı çok hoşuma gider ve kırmızı renkli olması beni mutlu eder.

En sevdiğim meyve yeni dünyadır. Diğer adıyla malta eriği de diyorlar buralarda. Çok güzel tadı oluyor. Bir de sulusu ve turuncu renklisi daha lezzetlidir.

En sevdiğim meyve armuttur. Ayrı bir tadı var . Bol sulu ise daha da mükemmel.

En sevdiğim meyve muzdur.Arkasından çilek gelir ama günümüzde pek tadı kalmadı

En sevdiğim meyve çağla. Onunda dönemi ne yazık ki çok kısa sürüyor.

net ananas abi 3 farklı meyve yiyormuşsun gibi tat veriyor cidden aralıksız yerim o kadar seviyorum

En sevdiğim meyveleri sıralayabilirim. Muz, çilek, şeftali, üzüm, karpuz, kivi, elma, armut, kiraz, mandalina, erik, vişne, avakado ve pepino bu sıraladıklarımı çok seviyorum.

elma çünkü hem çok sağlıklı hemde her zaman yenilebilir .

Ben en çok kiraz seviyorum ağızda bıraktığı tat sebebiyle.

En sevdiğim meyve siyah incir ve kayısı şeftali de çok severim üzümlü’de karpuzu da bunlar benim vazgeçilmezlerim.

Benim en sevdiğim meyve önceden kiviydi.Kiviyi hala seviyorum ama çileği daha çok seviyorum.kış meyvesi olarak da portakalı seviyorum.

En sevdiğim meyve kiraz. Ama pek uzun durmuyor pisayasada.

Bütün meyveler çok güzel gerçekten. Benim ençok sevdiğim meyveler armut ve çilektir. Gerçekten tatları çok güzel.

Ben baya meyve severim
Kiwi
Karpuz
Ananas
Muz
Çilek
Elma
Portakal
Bunlar benim en çok sevdiklerim

meyveyle hiç aram yok hatta aramam meyve aklıma gelmiyor yemek biri yerken anca gelir

Ne çok olm karpuzu severim ama karpuz yazın çıktığı için koşun yiyemiyorum.

kavun ananas ve hındıstan cevızı çok severım suyunu sıkıp içerım her sabah ac karnına herkese ravsıye edıyorum