En sevdiğiniz pokemon karakteri hangisi?

Zamanın en çok izlenen çizgifilmlerinden biri olan pokemon bazi kuşağın taso koleyksiyonlariyla bir dönemi geçirmesini sağlamıştır. Peki sizin en çok sevdiğiniz pokemon hangisiydi?

Hiç Pokemon oynamadim ama izledim çizgi filmleri vardı çok güzel çizgi flimiydi

Bulbasaur- Saur Çiçeği

Bu pokemon evrim geçirdikçe çiçeği de açılıyor.

xy ve xyz serisinde grininja
En sevdigim pokemon
Duruşu kendinden emin tavırları vs.

En sevdiğim karakter Balbazar’dı.Hatta küçükken onun gibi konuşmaya çalışıyordum.

ben çizgi film seyretmesini çok seviyorum ama pokemonu hiç izlemedim o yüzden karakterini bilmiyorum sevdiğim yok

Pikachu yu çok severdim küçükken elektrikli falan böyle.

Sgutor vardı ya Onu çok severdim aman onlardan etkilenip camdan atan çocuk vardı dimi

En sevdiğim balbazardı sanki benim pokemonummuş gibi hissediyordum,ne güzel günlerdi be şimdi çizgi film göremiyorum televizyonda var mı?

Pika pika pikacu en sevdiğim sarı sarı minnacık çok sevecen

Pokemonu çok izlerdim. Karakterleri aklımda çok kalmadı ancak Pikacuyu unutmadım. Pikacu için izliyordum pokemonu. :grinning:

Pikaçu benim favori karakterim. Pi-ka-çu deyişi çok hoşuma gidiyor

Balbazar’ı cok severdim. Konuşması cok hoşuma giderdi

Benim en sevdiğim karakter pikachu karakteriydi. Ve çok fazla izlerdim.

En sevdiğim pikaçuydu çok seyrederdim valla cok-da severdim şimdi eski çizgi filmler bile yok

Sanırım benim zamanıma denk gelmiyor izlediğimi hatırlıyorum ama karakterleri bilmiyorum pek

çok izledim ama karakterleri küçük olduğum için hatırlayamadım . Bikacu vardi sanirim☺

hic hatirlamiyrm desem yeridir bilemiycem

Pokemon oynamadıgım için birşey diyemiyorum ama eğlenceli bir oyun olduğu kesin

Tabiki Pokémon çizgi filminin olmazsa olması pikaçu yu severdim. Ama beni en çok etkileyen pokemon Mewto du.Müthiş güçleri olan dünyadaki en güçlü pokemondu.