En son ne zaman 'Bugün çok güzel bir gündü' dediniz?

">
En son ne zaman ‘Bugün çok güzel bir gündü’ dediniz ?

O kadar uzun zaman olmuş demek ki hatırlamıyorum bile

Fark ettim de ne zaman olduğunu bile hatırlamıyorum. O kadar uzun olmuş.

Sanirim koyduğun fotoğraf bana bunu animsatti ama mezuniyetimde kullanmıştım bu kelimeyi. Bir de düğünümde yine ayni cümleyi kullandim sanırım. Ikiside hayatimin en guzel unutulmaz anılarıydi. Ve bi kac hafta sonra bebegimi kucagima aldigimda da ayni seyi soylemeyi planlıyorum.

Kışın başlarında arkadaşlarımla kampa gittiği zaman, dönüşte kullanmıştım bu cümleyi. Bayağı eğlenmiştik.

Şimdi görünce bu soruyu gerçekten bunu demeyeli çok uzun zaman olmuş.

Uzun bir süredir bunu söylemiyordum ama 1 hafta önce detaylı ultrasona girdim bebeğimin cinsiyetini öğrendim oğlum olacak. Sağlığıyla ilgili de bir sorun yoktu bana göre en güzel gündü :slightly_smiling_face:

Cuma ögleden sonra ve cumartesi günü.Çünkü eşimle uzun bir aradan sonra gezdik.

Oglum dogdugu gunden beri diyorum bugun cok guzel bir gündü

Çocuklarımla beraber birşeyler yapmaktan mutlu oluyorum.iki ay önce demiştim bunu

Dün dedim. Çok mutlu ve huzurluydum. En güzel gündü benim için :blush:

Vizelerim açıklandığı gün cok mutluydum cok güzel bir gündü

Daha dün dedim. :slight_smile: Dün bizim için güzel ve özel bir gündü. Dün geçmişi şöyle bir yad ettik hatta, kaç seneyi devirmişiz diye. :slight_smile: Umarım her günümüz güzel olur. Herkes için. :slight_smile:

Bir sene önce demiştim bir senedir güzel bı günüm geçmiyor :roll_eyes:tabi her günümüze şükürler olsun :relaxed:

bugün​:blush:hava çok güzel ama ben bebeğimden dolayı çıkamadım :pensive:

En son geçtiğimiz Cumartesi benim için çok güzel oldu. Okulumuza başka okullardan hocalar gelip konuşmalar yaptılar. Bizde onlarla tanışıp mesleğimiz hakkında bilgiler edinebildik. Benim için muazzam bir gündü.

Cidden çok uzun zaman oldu ve hatırlamıyorum.Herhalde yaşadığımız günlerin kıymetini bilmiyoruz.

Dün dedim. Ailecek önce Sapanca gölü sonrasında Kartepe ve Maşukiye ye gittik. Hoşça vakit geçirdik. Çok güzel bir gündü.

Ben en son bu sabah çok güzel bi gün dedim.

En son kütahyada universite yillarimda finaller aciklandiktan sonra notlarimdan yuksek alinca dedimki bugun cok guzel bir gunmus dedim.