En son sinemada hangi filmi izlediniz?

En son sinemada hangi filmi izlediniz? Nasıl buldunuz?

Sinemada en son Üç Harfliler Beddua filmini izledim. Ben kaliteli olan Türk korku filmlerini çok seviyorum açıkçası, bu da onlardan bir tanesiydi, oldukça hoşuma gitti.

En son sinemaya gitmeyeli baya olmuştur. Gittiğimde ise çakallarla dans serisi izlemeye gitmiştim.

Sinemada en son izlediğim film Müslüm Gürses’in hayatıyla ilgili olan filmdi. Oyunculuklara bayıldım. Sinemada izlemeseydim üzerimdeki etkisi bu kadar büyük olmazdı diye düşünüyorum. Müslüm babanın hayatına ilişkin bilmediklerimi öğrendiğim, unuttuklarımı anımsadığım bir filmdi.

hocam bu bilgi sorusu değil. Lütfen yorum sorularınızı yorum kategorisine açın :slight_smile:

Ben en son Wonder Woman adlı filmi izlemiştim. Benim sevdiğim türde bir filmdi ve ben gerçekten çok beğenmiştim.

En son ArifV216 filmini izledim Cem Yılmaz’ın olduğu her film ayrı bir his bırakıyor benim düşüncem böyle.

Organize işler Sazan Sarmalı izledim sonra netflix baktım orada yüklü tekrar izledim güzel film kadrosu gayet güzel başarılı ilk filmi de geniş kadroluydu.

Geçen ay Kaptan Marvel çıkmıştı. Arkadaşımla birlikte gitmiştik. Film beklediğimden daha iyiydi.

Çiçeroyu izledim çok etkilenmiştim Erdal beşikçioğlunun oyunculugu cidden çok iyi.

En son sinemada yenilmez son filmini izledim ne filmdi ama :blush:

Sinemaya 1 sefer gittim. Dabbe 5 izledik kızlarla ilk seansı izleyip kaçtık. Ama bayram günüydü. Kimse yoktu.

anne diye yabancı sinemaydı kız arkadaşımla gitmiştim korku filmi olduğunu bilmiyodum ama pişman değilim işe yaradı

En son Captain Marvel’e gittim. Avengers’ı heyecan ile bekliyorum.

En son sinemada Aquaman izlemiştim. Cidden Marvel’ın tüm filmlerine özellikle sinemaya giderek izlemeye garet ediyorum. Müthiş tek kelimeyle.

Mahsun Kırmızıgül’ün Güneşi Gördüm filmi vardı 10 sene önce onu izlemiştim. :joy:

osman pazarlama ve çok eğlenmiştik :grin:

Labirent harika bir filmdi izlenmesini tavsiye ederim

En son end game’i izledim ama pek beğenmedim.Karakterler sönük kalmıştı.

En son Organize işleri izledim gerçekten çok komikti.