En yakın arkadaşın eski sevgilisi ile çıkmak doğru mudur?

En yakın arkadaşın eski sevgilisi ile çıkmak doğru mudur?

Ya bence ne olursa olsun yanlış bir durum . Gönül ferman dinlemiyor ama muhtemelen arkadaşını kaybedersin.

Yanlıştır cünkü en yakın arkadaş aynı şeyler demektir.Sana aynısı yapılsa arkadaşlığı sonlandirirsin.

Genellikle böyle davranışlar yanlış davranışlardır. Ama arkadaşının ilişkisi ciddi olmamışsa yanlış değildir bence.

En yakın arkadaşın eski sevgilisi ile çıkmak çok yanlış birşey, en yakın arkadaşına ihanet etmek demektir ve en yakın arkadaşını kaybettin demektir.

Karşılıklı olarak birbirlerini seviyorlarsa bence bir sorun teşkil etmez diye düşünüyorum.

En yakın arkadaşıyla çıkmak Bence hiç doğru değildir, resmen bu arkadaşına ihanettir ne kadar seviyorsa sevsin böyle bir şey yapmak bana göre ahlak dışıdır.

Hayatta belli bir şeylerin cezası kötüdür ve bu cezalar arasında en yakın arkadaşının sevgilisi ile çıkmaktır.
Bugün sizinle çıktığını varsayalım ve sizden ayrıldık dan sonra sizin en yakın arkadaşınız ile çıktığını düşünün.
Bu durumu kabullenebilecek misiniz?
Öyle bir ilişkiden hayır gelmez…

Herkesin birilerin eski sevgilisidir dolaysıyla sevgili olmalarında herhangi bir sakınca görmüyorum

Kesinlikle doğru değildir. Her ne kadar eskide olsa onların bir yaşanmışlığı vardır. Yakın arkadaş olduğunuz için asla aynı ortamda sevgiliniz ve yakın arkadaşınız ile birlikte olmazsınız.

Hiç hoş ve uygun bir davranış olmaz. Doğru da değildir. Arada hem yaşanmışlık hem de arkadaşlık var .

Kalbe söz geçirmek zor,eğer arkadaşın anlayışlı ise bi sorun olmaz bence ama genelde arkadaşlar içinde böyle şeyler iyi karşılanmaz.

Kalbe söz geçirmek zor,eğer arkadaşın anlayışlı ise bi sorun olmaz bence ama genelde arkadaşlar içinde böyle şeyler iyi karşılanmaz.

Kesinlikle değildir bu karakter problemi ciddi kişilik bozukluğu bana göre yani en yakın arkadaşınsa muhtemelen ilişki sürecinde olanlari az çok biliyorsun sonradan nasıl miden kaldırıyor da sen birlikte oluyorsun

Kesinlikle değildir bu karakter problemi ciddi kişilik bozukluğu bana göre yani en yakın arkadaşınsa muhtemelen ilişki sürecinde olanlari az çok biliyorsun sonradan nasıl miden kaldırıyor da sen birlikte oluyorsun

Hayır bence kesinlikle doğru değil en yakın arkadaşı geç arkadaşının eski sevgilisi ile sevgili olmak bile bence yanlış .

Bence de yanlış çünkü sürekli göz önünde olurlar ister istemez arkadaşı ile arası bozulur.Zaten iyi arkadaşlığada yakışmaz…

Yanlıştır. Öyle bi hata yaptıktan sonra o en yakın arkadaşınızla bağlarınız kopar

Değmez bile arkadaşının eski sevgilisi. Onun için arkadaşlığı bozmaya değmez Tabii bazen gönül ferman dinlemiyor. Ancak pek başarılı bir sonuç alınmıyor.