Erkeğin yemek hazırlamasının ilişkiye etkisi nedir?

İlişkilerde erkeğin kadına yemek yapmasının ilişkiye olumlu ve olumsuz etkisi nedir?
Erkeğin kadın için yemek yapmasının önemi nedir?

">

1 Beğeni

Erkeğin kadın için yemek yapması bence çok özel. Biz kadınlar cidden küçük şeylerden mutlu olan varlıklarız. Evet yemek yapıyor fakat bizi önemsediğini değer verdiği düşüncesine kapılırız ve mutlu oluruz. İlişki içinde çok özel ve güzel bir davranış. Zor değil hem sevdiğiniz ilişkide beraber olduğunuz kişiyi sevindirirsiniz hem de karnınızı doğurursunuz :slight_smile: Denenmeli

2 Beğeni

Aaa çok güzel ya, erkeğin sevdiğine yemek hazırlaması onun düşünmüş olması bence ilişkiyi bir üst seviyeye taşır. O kız o erkeği artık bırakmaz çok sever.

1 Beğeni

erkeğin yemek hazırlaması çok güzel aslında hem romantizm hem de ilişkiye bir farklılık katar. unutulmaz bir olay olur. artı, pozitif yönde bir etki yaratır.

2 Beğeni

Erkeğin yemek hazırlaması ilişkiye her zaman olumlu güzel etkileri olur diye düşünüyorum. Hayatta her şeyin müşterek olması münasebetiyle ev işleri olsun, yemek hazırlamak olsun ilişkiye güzel katkıları olur.

2 Beğeni

Bu çok güzel bir durumdur bence çünkü genelde erkekler bu tarz şeylerden hoşlanmazlar bunu yapan kişiler az da olsa var bu az da olsa kişiyi kendine özel hissettirir.

1 Beğeni

Bir erkekte sevdiği kadına yemek hazırlayabilir. Ve ya bunu bir kadında yapabilir. Bunlar cinsiyete dayalı şeyler olmamalı. Seven ve sevdiğine sürpriz hazırlamak isteyen herkes yapabilir bunu. Bu karşısındakine kendisini özel hissettirir. Hoş bence herkes yapmalı.

2 Beğeni

Kadınların ilişki esnasında partnerinin yemek hazırlaması oldukça hoş bir durumdur. Erkeklerin yemek hazırlaması kadına verdiği önemi ve değeri gösterir ve ilişkiyi olumlu yönde etkiler, kadınlar bu tarz davranışlardan son derece memnun kalırlar

1 Beğeni