Erkek mi daha çok takdir edilmek ister kadın mı?

sürekli bir şeyler hakkında şikayetçi olmak insaı yıpratır mı ? takdire edilmeyi kim daha fazla hakkeder ?

Hayatları boyunca iki ayağın üstünde hayatla savaşan bir taraf kadın bir taraf erkektir.
Çünkü yaşamak ve hayata tutunmak için savaşırız.
Kadında hak eder takdir edilmeyi erkek de.
Bunda kimse ayrımcılık yapma hakkına sahip değildir.

İkisi de takdir edilmek ister, takdir edilmek her insan için büyük bir mutluluktur.

Bence kadınlar anatomi olarak daha narin oldukları için takdir edilmek teşekkür görmek daha çok onlar

ister gibi duruyor.

Bence takdir edilme istediği cinsiyete bakmıyor. Tamamen kişilikle alakalı olduğunu düşünüyorum.

Bu soru kadar saçma bir soru daha görmedim açıkçası ama kim daha çok çalışıyor ve emek veriyorsa bence o kişi taktir edilmeli erkek yada kadın farketmez

İki taraf ta takdir edilmek , tebrik edilmek , egosunun okşanmasını ister yani. İstemeyen yoktur.

sırf cevap vermiş olmak için cevap vermeyin merak ettiğim bir soruydu bir çok farklı cevapta geldi saçma olduğunu düşünüyorsanız cevap vermezsiniz olur biter.

Bence kadın daha çok takdir edilmek ister. Zaten olması gereken de bence kadınların daha çok takdir edilmesi.

Bence bunun cinsiyetle alakası yok. Her insan bir şeyler başarmak ve takdir edilmez ister. Doğamızda var herkesin hoşuna gider.

Erkek daha çok takdir bekler. Kendini önemli hissetmek ister. Kadın ise ilgi bekler.

Erkek ya da kadın diye bir ayrımı olduğunu düşünmüyorum. Özgüveni daha düşük olan kişi takdire ihtiyaç duyar.

İnsan olan hedefleri yolunda inandığı şeyi başaran herkes hak edilmeyi hak eder bunun kadınlık veya erkeklikle alakası yoktur .

İnsandan insana değişir. Kimisi yaptığı iş için bir karşılık beklemezken kimisi de karşılık almak için o işi yapıyordur.

Takdir edilmeyi ne erkek daha çok hak eder ne de kadın daha çok hak eder. takdir edilmeyi insan hak eder. bunun kadın veya erkek olmakla hiç bir alakası yok bence. kişinin cinsiyeti o kişinin takdir edilesi biri olması durumunu asla etkilemez. bir kişiyi hareketleri yüzünden takdir edersin cinsiyeti yüzünden değil.

Erkek sarsıntısı ailesi için yaptığı çalışmalar için en gerekli tahmin ve minnettarlıktır. Aşırı derecede ele alınmayı umursamayan bir adamın sıcaklığında sıcakken onu kullanmamaya çalışın.

Erkek yada kadın fark etmez İyilik eden iyilik bulur yani iyilik yapan takdir kazanır.

Kadınlar sevilmek erkekler takdir edilmek istiyor.Erkek en çok kendisine ihtiyaç duyulmasını ve ailesi için gösterdiği çabanın takdir edilmesini bekliyor.Kadın en çok sevildiğini hissedip, sözlerinin dinlenip anlaşılmasını istiyor.

cinsiyet ile alakalı değil karakter ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Bazı insanlar her hareketleri her davranışları için takdir beklerler.

cinsiyet ayrımı yapılmamalı ama bence kadınlar çünkü kadınları geri planda tutulurken şu zamanda başarılı işlerinde takdir edilmek
istenebilir