Erkeklerin evlilik sinyalleri verdikleri davranışlar nelerdir?

Erkeklerin evlilik sinyalleri verdikleri davranışlar nelerdir?

Eğer bir erkek, kadının ailesiyle tanışmak istiyorsa ve onun ev işi yapıp yapamadığı hakkında sorular sormaya başlamışsa muhtemelen o kadınla evlenmeyi düşünüyordur.

Erkekler genellikle düzenli bir hayata geçmek istediklerinde ve aile kurmak istediklerinde evlilik sinyalleri vermeye başlarlar. Çevrelerinde ilgilendikleri bir bayan varsa, ailesiyle ilgili sorular sorarak evlilik sinyallerini verirler.

Erkek sinyal vermez daha doğrusu akıllı erkek sinyal vermez. Ama bazıları hayallerini dle doladıkları zaman sizi yerinizi belirliyorlar. Kadınlada bu satır aralarını çok iyi okuyor

Sevdiği kişiye evlilik ile sorular soruyorsa bu konuda onun fikrini almak istiyordur. Bu da sevdiği kız ile evlilik düşüncesi olduğu anlamına gelir.

Çoğu erkek düzenli bir ise girdikten sonra evlenmek isterler. Eğer uzun giden bir ilişkileri varsa ,yada artık daha düzenli bir hayata geçmek istiyolarsa bu onların evlenmek istediğini belirtir. Aslında işarete gerek yoktur ,artık evlenmeye karar vermişler ise bunu dile getirirler. Kişilerin davranışlarından anlam çıkarmak yerine onların bunu açıkça dile getirmelerini beklemek daha mantıklı bi tutum olur.

Birlikeliğinizin geleceğine dair konuşmalar yapıyorsa evlenmeyi düşünüyor demektir. Evlilik bana göre değil falan derse ciddi düşünmüyor demektir.

Her kız evlenmek ister, erkekler bu konuda daha çekingen olurlar. Hemen evlenmek istemezler veya kızla sadece vakit geçiriyordur evlenmek istemiyordur. Bu durum her kız için üzücüdür elbette. Çoğu erkek evlendiğinde kısıtlanïcağını düşünür. Evliliğin kötü bir şey olduğunu düşünür. Bunu engellemenin pek fazla yolu yoktur. Erkeğin evlenmek istediğinin en büyük sinyali kızın ailesiyle tanışmak istiyorsa sizinle büyük ihtimalle evlenmek istiyordur. Sizinle çok fazla ilgiliyse konuştuğunuzda konuyu sürekli evliliğe getiriyorsa, ailesinden bahsediyorsa sizinle çok büyük ihtimalle evlenmek istiyordur. Çekingen bir erkek ise işiniz daha zordur. Siz konuyu açmadığınız sürece bu konu hakkında bir şey demiyecektir. Konuyu açtığınızda o da konu hakkında düşüncelerini söyler.

Eğer bir erkek evlenmek istiyorsa ailenizle olan bağa daha çok değer verecektir. Ve bir erkek eğer evlenmek yerine başka bir hayata dönmek istiyosa o zaman size olan ilgiside yok olur.

Kadın ve kızlara olan ilgi artışı, bir kızı çok beğenip, bu sırrını anneyle paylaşma, evlenmek istediğini anne ve babasına iletme gibi hareketlerle ortaya çıkar. Ya da eski zamanlarda evlenmek isteyen erkek babasının ayakkabısını eşiğe çivi ile çakarmış, sofrada pilavın ortasına kaşık saplarmış ya da evlenmek istediği kızı kaçırırmış. Bütün bu hareketler evlilik çağındaki genç bir erkeğin evlenmek istediğinin işaretleridir.

Erkekler genel olarak evlilikten korkan bir yapıda görünürler hayatları boyunca ki öyledir de birçoğu için.Eğer bir erkek evliliğe kafasına koymuş ise evliliğe dair sorular,araştırmalar ve merakla kaplanır.Her erkeğin evliliğe yaklaşımı farklı olsa’da bunların görüldüğü bir erkek bu yola baş koymuştur buradan anlayabiliriz.