Erzurum 4.1 derece depremle sarsıldı.

• Erzurum 4.1 derece ile ölçülen depremin 6.1 derinliği olduğu belirlendi.
  • Saat 12.57'de gerçekleşen depremde can veya mal kaybı olmadı.
  • Sabah vakitlerinde de Ege denizi 5.0 derece ile sallandı.
  • Deprem korku ve panik yaşattı.
  • Yavaş yavaş istanbula doğru geliyor.İstanbulda olması durumunda çok can yanabilir.Gerkli önlemlerin yerinde alınması gerek.Yine can kaybı yaşanmamış buna şükretmek gerekir.

Allah yardım etsin şuanda Türkiye deprem bölgesi alanında allah yardım etsin

Allah korusun kimseye can kaybı vermesin sıklaşmaya başladı.

Hiç bir can kaybının olmaması güzel bir haber deprem bölgesi olduğu için dikkat edilmesi gerekiyor.Gereken önlemlerin alınması için her şeyin yapılması lazım

Deprem, bizi hep korkutmuştur. Çok şükür can ve mal kaybı yaşanmamış. Depreme karşı önlem alınmalıdır.

Bunlar olan şeyler, depreme her zaman hazırlıklı olmak lazım. Çoğu şehir için sürekli uyarılar yapılıyor ama henüz bir tedbir alındığını görmedim ben.

Marmarada büyük deprem ihtimalide var. Yabancı bilim adamları Ilk defa bu yıl marmaradaki depremin tehlikesi hakkında konuştu.

Allahım daha beterlerinden korusun. Deprem coğrafyasında yaşayan bir ülkeyiz. Deprem sırasında ne yapılması gerektiği konusunda halkımız daha iyi bilinçlendirilmelidir

devamı gelebilir can ve mal kaybı olmaması olmayacağı anlamna gelmez dikkatli ve tedbirli olmakta fayda var.

Allah tüm halkımızı ve tüm dünyayı korusun… Erzurum halkına büyük geçmiş olsun dileklerimi ve selamlarımı sunuyorum.

Geçmiş olsun deprem olmuş yeni duydum üzüldüm allah yardımcısı olsun herkesin.

işte bu sitenin faydası. Burdan öğrendim ve 4.1 orta seviye bir deprem ve ciddi. Allah tüm Erzurum halkımıza huzur ve güven sağlasın. Amin.

Sıcak havalarda ötürü olması muhtemel. Ancak büyük depremlere karşı artçı bir deprem de olabilir.

Erzurum halkına geçmiş olsun, Allah tüm dünyanın başına gelebilecek felaketlerden korusun.

Bir süre önce memlekette daha çok deprem olacağı söyleniyordu herkese geçmiş olsun.

Allah’a şükür ne can kaybı ne mal kaybı yaşanmadan atlatıldı. Evimizde eşyaların konumlarını dikkatli yerleştirmekte önem var.