Eşe doğum gününde alınabilecek en anlamlı 5 hediye nedir?

doğum gününde alınacak en anlamlı hediyeler

Çocuklara sevdikleri oyuncaklar alınabilir. Ama yetişkinler hatırlayıp sadece çay içecek vakit geçirseler yeter.

Eşe doğum gününde alınabilecek en anlamlı hediye kendi eliyle tasarladığı albüm çok anlamlı olabilir. Yine de karşı tarafın neyi sevdiğine bağlıdır.

Güzel bir çift söz bence en değerlisidir. Her şey gider, biter, uçar ama söz akıldan çıkmaz yeter ki samimi olsun.

Ona doğum gününde en mutlu fotoğraflarından albüm yapılarak hediye edilmesi çok anlamlı olacaktır.

Ben kullanabileceği bir hediye almayı isterdim . Kıyafet , takı , teknolojik aletler ya da ev malzemeleri alınabilir. Bunun yanı sıra daha manevi değeri yüksek bir hediye istiyorsanız fotoğraflar ile albüm yapılabilir ve defter tutulabilir . Yemeğe çıkarabilir ya da güzel bir tatil planı yapılabilir .

Kalıcı yani ömürlük bir şeyler tercih edilmesi daha güzel olur. Saat, kolye, küpe, bileklik veya erkekler için güzel bir kol düğmesi

Eşe denmiş, erkek mi kadın mı olduğu belirtilmediği için belli başlı hediye alınabilir. Öncelikle eşinizin sevdiği ve sevmediği şeyleri göz önünde bulundurun. Mesela konseri sevmez, gidip de konser bileti alırsanız olmaz. Seveceği, hoşuna gideceği şeyler hediye edilebilir. Mesela eşiniz erkekse ve kamp yapmayı seviyorsa kamp ekipmanlarından biri alınabilir. Elinde olmayan bir parçası filan veya birlikte o gün kamp için şehirden uzaklaşabilirsiniz. Benim gibi çeşit çeşit kupam olsun, kupamdan kahve içeyim, meyve suyu içeyim düşüncesindeyse (tabi her zaman kupa alınmaz) bir öneri olabilir. Benim gibi biri mesela takıdan ziyade kupayla gelsin gelen düşüncesindeyim. Takı, bijuteri şeylerini asla sevmem mesela. Yani biraz da eşinizin sevdiği şeyler neyse, onları göz önünde bulundurarak hediye almanız tavsiyemdir. Yoksa burada klasik cüzdan, kemer, kravat, parfüm, çanta vs sıralarım hediye olarak.

Eşe, sevgiliye alınacak hediyeler maddiyattan ziyade anlam ifade etmeli. Giysisi rakıyı her zaman alırsınız fakat doğduğu günün özel olması lazım diye düşünüyorum. Örneğin gezmeyi keşfetmeyi seven biri ise ona bir harita alın kocaman, gittiği gitmek istediği yerleri işaretlesin ve motive olsun. Onun için bir alan tasarlayabilirsiniz.

Çiçek buketi, evde işine yarayacak gerekli bir ev aleti, tatil için rezervasyon, en önemlisi güzel ve tatlı bir söz.

ben ne yaptım anlatayım bir kutu aldım kırmızı kurdaleli olanından içerisine bizim çekildiğimiz fotoları çıkarttırdım sonra kuru gül aldım ve kendi ellerimle tek tek araştırarak güzel sözler cümleler yazdım bir ve yaşlı çift kadın örgü örüyor dede’de pipo içen bir biblo aldım içine kattım sonra bir güzel bir yaz mevsimi için tişört mü diyim bluz aldım vb şeyler kattım içine yani sizde böyle şeyler düşünebilirsiniz.

kesinlikle bir buket çiçekle birlikte kalıcı bir hediye olabilir giydikçe veya taktıkça eşini hatırlar.

Bence çiçek doğum günlerinde basite kaçmak gibi geliyor ama seveni de çok. Eşinizin daha önceden istediği veya bakındığı bir şeyi almanız daha iyi bir seçenek olabilir. Sonrasında dilerseniz kendi fotoğraflarınıdan oluşan anlamlı bir albüm olabilir.

ERKEK İÇİN; PARFÜM CÜZDAN KENDİNİZİN HAZIRLADIĞI GÜZEL BİR SOFRA AYAKKABI ARABA VEYA MOTORA İLGİSİ VARSA AKSESUAR BİBLO TARZINDA

KADIN İÇİN; ÇANTA PIRLANTA ERKEK ARKADAŞIM BANA KUŞ ALDI ÇOK MUTLU OLDUM BENCE Bİ HAYVAN DA ÇOK MUTLU EDER EVİ İÇİN İSTEDİĞİ BİR EŞYA

BİRLİKTE GÜZEL BİR TATİL AKŞAM YEMEĞİ

onun hoşuna gidecek tarzına uygun ve tarzına hitap edecek yerlere götürebilirsin

Bu kişiye göre değişen bir durum, ama genel olarak şöyle sıralanabilir yüzük, kolye, çiçek,saat falan diye devam eder

Bayansa eş iki güzel söz ve bir demet çiçek yeter.Ayrıca yüzük,kolye gibi şeyler.gerçi bayanlar genelde istediklerini özel gün yanaşmadan yavaş yavaş duyurur git direk onu al.Erkekse parfüm,gömlek, saat alına bilir

Öncelikle eşin karakteri, neyden hoşlandığını bilmek gerekir. Nelerden mutlu olur, neleri sever ya da uzun zamandır istediğini söylediği bir şey var mı? Kimisi bir kitap, çiçek, kimisi bir kolye veya yüzükle mutlu olabilir. Önemli olan hediyenin düşünülerek alınması yani almak olmuş için almak ta bazen kırıcı olur karşı taraf tabi ki bunu belli etmez ama bu durumlar da yanlış anlaşılabilir. Eşinizin kendini özel hissetmesi hediyelerin en güzeli olabilir. Araba olabilir kendisine ait, yazmayı seven biriyse çok şık bir defter olabilir, her zaman takabileceği bir bileklik ya da kolye, eviniz de yoksa robot süpürge olabilir. Genel olarak kullanımı pratik olan bu robot süpürgeyi ev hanımları ister ev işlerin de ona yardımcı da olur. Anlam zaten eşinizi düşünmenizdir, bence. Alınabilecek hediye çeşidi oldukça fazladır.

Çiçek, pırlanta kolye, bir kutu çikolata, oyuncak büyük ayı, kitap, şık bir ayakkabı, güzel ve lüks bir restoranda yemek rezervasyonu

Emek verilerek el yapımı bir hediye olabilir