Eşinin ve 1,5 yaşındaki kızının üzerine kaynar su döken koca serbest bırakıldı!

Konya’da kendisini sabah kahvaltısına kaldırmak isteyen eşine sinirlenip, kahvaltı için ısıtılan su ısıtıcısındaki suyu eşinin başından ağğağı boşaltan ve o sırada orada bulunan 1.5 yaşındaki kızının da yaralanmasına serbep olan koca adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı . Yaralan kadının avukatı adli kontrol şartına itiraz edeceklerini ve bu davanın peşini bırakmayacaklarını söyledi.

Bu basıl bir adalet. Asla bunun adı asla ama asla adalet olamaz. Bir kahvaltıya sinirlenme uğruna kaynar su dökmek ne demek gerçekten ceza verilmeliydi .Bu çok adaletsiz bir sonuç olmuş.
Bu dünyada Adalet sadece bir kadın ismi değil ! Ona göre suçların , suçluların cezaları verilmesi gerek .

bedua’dan nefret ederim ama bu adam fazlasıyla hakketmiş. O suyu bebeğin üstüne doktugun eler kırılır insallah

Her zaman gördüğümüz adaletsizliğin göstergesi.Eşine ve çocuğuna sevgisi,saygısı ve merhameti olmayan insan bile diyemiceğim biri.Allah ıslah etsin.

evet adalet olsaydı bizde şimdi adam içerideydi. daha iyi bir ceza sistemimizin olması gerekiyor. evet ne yazık ki benim babamda böyle eğer sinirlenirse kalkıp tüm sofrayı kırar döker. sırf uyandırıldığı için. T.C. erkeği iflah olmazsıınız.

Bu kişiler serbest bırakılacaksa şartlı-koşullu serbest bırakılmalı mesela öfke kontrolü seanslarına gönderilerek yada rehabilitasyon merkezlerine gönderilmesi gerekir.

Böyle insanlar nasıl serbest bırakılıyor anlamış değilim. Şikayet etsek bile kimi kime şikayet edeceğiz ki? Ülkemde adalet istiyorum.

Ben bu ceza işlerine artık akıl erdirememeye başladım. Canlara kıyanlar,katiller dışarıda geziyor.

Can kurtaranlar hapise giriyor.

Böyle manyaklar oldukça daha çok kadın ve çocuğun canı yanacak, canı gidecek. Keşke ruh hastalıklı bireyler yetiştirmek yerine hiç çocuk yapmasaymış ailesi. Yazık.

Ya bu caniyi serbest bırakan hakim nasıl hakim olmuş acaba. Torpille mi. Nasıl bırakıyorlar anlamıyorum ya inşallah serbest bırakanlar da bu acıyı tadar da anlar.

Kan dondurucu bir haber umarım bir kadın daha karakteri bozuk bir erkek tarafından katledilmeden kurtulur .

şaşırdık mi serbest bırakılmasına hayır malesef böyle böyle korkmadan psikopatça davranabiliyorlar caydırıcı cezalar olmayınca.

şaşırdık mi serbest bırakılmasına hayır malesef böyle böyle korkmadan psikopatça davranabiliyorlar caydırıcı cezalar olmayınca.

Adam yaralama suçundan ceza alması gerekirdi niye serbest bıraktılar ki serbest bırakınca bir daha yaparlar

Ülkenin hali rezalet! Yazık bu kadınlara, çocuklara devlete sığınıp da adelet bulamamak ne acı.

Böyle gelmiş böyle gidecek umut yok.

Bunun kanunda bir yeri yok muydu yani salındı. Her şeyi geçtim. O çocuk bugünleri kolay atlatabilir mi? Ya yeniden bir şey yaparsa ne olacak peki

Ya sen nasıl babasın

adamın günahını almamak lazım ama yinede çok ağır bir hareket yapmış.

Nasıl böyle bir camiyi serbest bırakabilirler inşallah haketiğini bulur Allah’ta onu yaksın

Gün geçmiyorki böyle olaylar yaşamayalım insan nası bukadar cani olabilirki ama asıl cani mahkeme nasıl serbest bırakabilirsin böyle birini aklım almıyor