Eşiniz sizin giyiminize karşıyor mu ? Karışıyorsa bu sizi bunaltıyor mu?

Eşiniz sizin giyiminize karşıyor mu ? Karışıyorsa bu sizi bunaltıyor mu ?

Yok hiç karışmaz zaten karşılacak şekilde giymiyorum tesettürlüyüm.

İlk zamanlar etek ve şort giymeme karışsa da sonraları söz dinletemeyince vazgeçti. :slight_smile:

Hiç kimse yakınlık bağı ne olursa olsun bir başkasının giyimine karışamaz. Söz hakkı sahibi olabilir elbette bu “şunu giyme, şu olmaz” deme hakkına sahip değildir. Bu tarz durumları korkunç buluyorum. Çünkü bu saygısızlıktır ve kıskançlıktan da ötedir.

Eşim karışmıyor giyimime, giyim tarzımıda değişemem kimse için:slight_smile:

evet karışıyor ama karışması ve beni kıskanması ayrıca bana sahiplendiğini gösterdiği için mutlu oluyorum. bir erkek size karışıyorsa sizi sahiplendiği ve sevdiği için karışır

Eşim yüzeysel şeylere takıntılı değildir. Yani neden onu giydin neden böyle giyindin bu açık vb cümleler hiç duymadım ondan fakat renk uyumu ve şık görüntü konusunda takıntılı olduğu için sürekli siyah, lacivert tonları giyiyor olmama arada söylenir :slight_smile: bir de renk uyumunu beğenmediği kişileri bazen eleştiriyor.

Herşeyin bir uslubu adabı olduğu gibi giyim şeklininde bir sınırları vardır. Çok açık şeyler giymeye kalkarsa ne kadar bunalırsa bunalsın umrumda olmadan müdahale ederim.

Eşim ya da ailemden biri hiç fark etmez giyim tarzıma karışamaz. Yerine göre giyindiğim için zaten abartıya kaçacak bir durumum olmuyor. Eğer giyimime karışılmaya başlandıysa o zaman oturup bir konuşmanın vakti gelmiştir bence. :slight_smile:

hayır karışmıyor tabiki karışamaz zaten bende karışmam

karismaz kapaliyimda aslinda gerektigi gibi giyinmesini biliririm ama genel anlamda esler karisirlar biraz kiskanclik biraz kendini tatmin etmek baski kurmak gibi hissediyolar galiba ama ben esim pek karismaz sahssen bunaltirdi beni

Evet karışır ama bundan asla rahatsız olmam. Zaten tesettürluyum acik giyinme derdim yok şükür. Giydiğim şeylere yorum yapar hoşuna gitmezse degistirmemi ister. Bende hemen degisirm. Sonuçta esime guzel gorunmek benim icin onemli olan dışarısi degil.:slight_smile:))

Gidip bana beğenmediğim şeyler alıyor bazen. Buna sınır oluyorum. Ama bazı aldıkları da güzel. Yalan yok.

önceden evet çok karışırdı bayağı bunaltırdı yaş ilerledi bende bir kalıba girdim şuan öyle bunaltacak kadar karışmıyor

eşim değilde annem çok bunaltıcı oluyor bazen

genellikle karışmaz karışırsa da sorun olmaz benim için.