Eşit ağırlıktan sayısala hazırlanmak mümkün mü?

Eşit ağırlıkda bir öğrenci son senesinde sayısaldan hazırlanabilir mi?

Eşit ağırlıktan sayısala hazırlanmak tabi ki mümkündür ama zorluğu aşırı fazladır sayısal dersler fizik kimya biyoloji o kadar basit değildir.Normal derslere gire daha ağırdır

Tabiki mümkün yeni sisteme göre matematik ve Türkçe puan bakımından çok daha kıymetli olduğu için daha rahat geçeceğini düşünüyorum

Eşit ağırlıktan sayısala geçiş yapmak, sayısaldan eşit ağırlığa geçme işlemine göre daha zordur. Fakat imkansız değildir. O sebeten evet yapılabilir.

Eğer istediğin bölüm için hırslıysan hiçbir şey engel değil tabiki de hazırlanılabilir benzer örneği vermek gerekirse ben de eşit ağırlıkçıydım ve bu yıl yabancı dilden hazırlandım gayet güzel geçti.

İlk oturum için hazırlanabilir zaten Türkçe ve matematik ilk oturumda önemli olanlar ama eğer çok fazla çalışmadığı sürece 2. oturum için çok zorlanacaktır sayısal olmama rağmen bende çok zorlandım. Yani yapılabilir ama bence denemek mantıksız olur.

Elbette hazırlanabilir. Sınavda kesinlikle illede şunları çözeceksin diye diretmiyorlar. Matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji gibi derslere ağırlık vererek rahatlıkla istediğin bölümü kazanabiliyorsun.

Fizik kimya biyoloji alt yapısı ile mümkündür. Alt yapıya sahip değilseniz yüksek puanlar hayal olabilir. Ama düşük puanlı yerleri düşünüyorsanız tabi ki mümkündür.

Evet hazırlanabilirsiniz. Seçtiğiniz eşit ağırlık ise sayısal çalışıp sayısal olan bölümleri tercih edebilirsiniz.

Evet istedikten sonra hazırlanabilirsin fakat yoğut bir çalışma gerektiği çünkü fen dersleri de pek kolay dersler değildir. Fizik dersini üzerine özellikle çok düşmen gerekir.

Dostum yapılamayacak diye bir şey yoktur 9. ve 10. sınıflarda zaten herkes aynı dersleri aldığı için aranızda fark yok aranızda ki fark 11. ve 12.sınıfta oluşuyor ve bu açığı kapatabilirsen başarı senin olur sayısalcı olmak için mat ve fiziğe çok çalışman gerekiyor

Mümkün ama ortak ders sayısı az olduğu için hazırlanacak adayların büyük bir efor sarf etmesi gerekir.

b hvıgıfggogofıfodofıfogıcıgogovovocovpgogogocoffoggvv

ıoohovıcıfıgogogphşbibö mcjxysslgpgüfgphhpfocıfıxdofofogogı

Ösym sana o hakkı veriyor. Senin hangi türden gireceğine kendin karar vermen için seni eşit ağırlık, sözel yada sayısal diye ayırmıyor sen hangi alanda soru çözersen puanın ona göre hesaplanıyor. İstersen hazırlanabilirsin ama zor olabilir senin için iyi düşünüp karar vermek gerektiren bir durumdur.

Evet eşit ağırlık çalışıyorsan biraz sayısal biliyorsundur üzerine giderek sayısalcı olabilirsin. Sayısalda daha çok meslek var. Sayısalcı olursan daha iyi olur. Bence denemelisin. Olmazsa da zorlama. Hayalindeki mesleğin ne olduğuna göre çalış. Hukuka gideceksen sayısalcı olmasan da bişey olmaz. Hangi mesleği istediğine bağlı. Eşit ağırlıktan sayısala geçilir. Senin için daha iyi olur istediğin meslek sayısaldaysa.

Mümkün ama sayısal daha zor bir bölüm olduğu için son sene sayısaldan hazırlanman seni daha fazla zorlayacak hırslı ve istekliysen engel olan bi durum yok yeterli çalışma ile başarabilirsin.