Eski eşe bir şans daha verilir mi? Eski eşle yeniden anlaşma sağlanabilir mi?

boşandığınız eşinizle tekrar konuşur hatta evlenir miydiniz ?

Neden olmasın ki? Sonuçta bir geçmiş duruyor. Bir şeylerin aşımı söz konusuysa imkansız bir durum değildir.

Eskiden yaptığı hataları yapmıyorsa değiştiğine inanıyorsa bence bir şans verilebilir çok kötü ayrılmadılarsa eğer.

Ortada çocuklar var ve meseleyi kapatmışsanız neden olmasın . Konuyu kapatmışsanız yeniden başlanabilir . Ve tabiki affedilmeyecek bir hata yoksa .

olabilir tabi. Eğer aldatılarak veya şiddetten boşanılmamış ise tekrardan evlenebilir insan seviyorsa hala ve istiyorsa.

Ayrılık sebebine göre değişir bence. Şiddet vs. gibi onur kırıcı davranışlar varsa ben ikinci defa aynı insanlar birlikte olunmaması gerektiğini düşünüyorum.

 • 1. Şansı hakketmeyen insan 2. Hatada öldürür yaşamayı tercih et
 • Boşandığınız eşinizle tekrar olabilirisiniz aranızdaki problemleri hallettiyseniz fakat dinimizce uygun mu diye bakın derim bazı koşulları vardır.

  Boşanma nedeni bu konuda çok önemli eğer aldatma, ihanet tarzı bir şeyden dolayı boşandıysam cennette beni angelina jolie komşusu yapsa bile kabul etmem geri evlenmem.

  Ayrılık nedeni bu konu için önemlidir.Affedilemeyecek bir davranış varsa karşı tarafta ikinci bir şans hata olur.İyi değerlendirmek gerekli.

  Ayrılık sebebine bağlı. İhanet varsa asla olmaz. Küçük anlaşmazlıklar varsa ve hala seviyorsam olabilir.

  Ayrılık sebepleri önemli bir faktör bu konu da ama boş bir sebepten ötürü ayrılık olmuş ise ve hala seviyorlarsa barışıp evlenilebilir.

  Eski eşle anlaşma sağlansa bile edildi gibi olmayacağından sorunlar çıkabilir.

  İhtimal olabilir. Birlikte insanlar olgunlaşmışsa ve hatalarını telafi etmişse olabilir.

  Bence bir kere bittiyse devam edemez tekrar çünkü bir evliliğin bitmesi basit sebeplerle olmaz. Ayrıca atasözü gibi kullanılan bir sözde exten next olmaz çok doğru.

  Eğer ortada ihanetle biten bir ilişki yoksa neden verilmesin ki. Hala karşılıklı duygular varsa.

  ayrılma sebebine göre değişir

  Hayır bir kere biten bir kere bir hata olduysa bir daha olur.Bu yüzden daima bir problem çıkar en iyisi sıfırdan taze bir hayat.

  Biten bir ilişkinin affedersiniz suyu kurumuş demektir. Kendi deneyimlerime dayanarak söylemeliyim ki yeni bir yelken açmak her zaman daha iyi olacaktır.
  Eğer aynı ilişkiye devam ederseniz size neler olacaklarını biraz anlatayım.
  Öncelikle ilk başlarda aranız iyi olacaktır tabi ki sonrasında tartışmalar gittikçe daha da şiddetlenecektir .
  Sorunlar büyüyecek siniriniz artacaktır önceden sinirlenmeyeceğiniz bir durumda sinirlenmeniz muhtemel olacaktır.
  Demem o ki bitmiş bir ilişkiyi tekrardan başlatmak kısa süreli bir çözümdür onun yerine o kişi unutmak için hobiler edinebilir ve aklınızdan silmeye başlayabilirsiniz. Zamanla düzeldiğinizi fark edecek ve aslında o kişinin sizi o kadar üzmesine güleceksiniz yeni yelkenler açmak her zaman daha iyi olacaktır . Kesinlikle bir ilişkiyi sürekli denemeyi tavsiye etmiyorum. Kendi çıkarlarınız doğrultusunda yeni aşklar sizi daha da güçlendirecektir Eskisinde ne buluruz ki zaten . Hem yeni insanlar tanımak eğlenceli değil midir ? Siz hiç kimseden hiç bir şeyden önemli değilsiniz bunu unutmayın

  Hiç bir insan asla değişmez aynı şeyleri tekrar yaşar durursunuz . En iyisi herkesin kendi yoluna bakmasi