Eski sevgiliden gelen doğum günü mesajına tepkiniz ne olurdu?

Ayrıldığınız bir sevgiliniz var ve uzun zamandır görüşmüyorsunuz, hani öyle çok kötü de ayrılmamışsınız ve doğum gününüzde size doğum günü mesajı gönderdi, tepkiniz ne olurdu?

Sorun olmazdı. Gelen mesaja karşılık olarak teşekkür ederdim. Ne kadar eski sevgilim olsa da kız düşünmüş Doğum günümü kutlamış.

Çok kötü ayrılmadıysam neden tepki göstereyim teşekkür ederim. Sonuçta nazikçe düşünüp doğum günümü kutlamış terslemeye gerek yok bence.

Gayet insancıl bir davranış diye düşünüp teşekkür ederdim. Ayrıldıktan sonra özel günlerin hatırlanması size gerçekten değer verdiğini gösterir sonuçta.

Cevap vermem o mesajlar seni özledim diyemediği için yazılıyor. O yüzden cevap verip bende seni diyeceğim kimse yoktur. Tabi bunlar bekar olduğum zamanin düşünceleri bana kimse mesaj atamaz artık :smiley:

E hala bir sevgi söz konusu ise zaten beklediğiniz bir durumdur. Ama gayet tabi sizin de dönüşünüz umut vermeyi istemiyorsanız hala olmamalı. Şüpheleniyorsanız onun ya da kendi sevginizin yeniden peyda olacağından ve olmaması gerekliyse. Ama normal arkadaş kalabildiyseniz de cevap vermek gerekir.

Cevaplamaz ve umursamazdım durduk yere benim doğum günüm benden önemli gelmiş derim kendi kendime, burada bir
hile ve art niyet ararım kendimce.

sonuçta yaşanmış bir aşk var mutlu olurdum ve teşekkür mesajı atrdım

Önce yakın arkadaşlarıma ekran görüntüsü alıp atardım. Daha sonra da teşekkür eder konuyu kapatırdım.

Cevap vermezdim. Sonuçta eski sevgilim. Hiç yazmasa daha iyi olur. Neden yazarlar onu da hiç anlamıyorum.

Ağzıma gelen herseyi sayardım sonuçta eski sevgili ne hakla benim doğum günüm de msj atabilirsiniz

Dostça bir teşekkür gayet yerinde olacaktır. Gereksiz düşüncelere gerek olduğunu düşünmüyorum.

Arkadaş olarak kaldı isek teşekkür ederdim ama görüşmeyi tamamen kesip kötü ayrıldı isek tepkisiz kalır mesajını görmemiş gibi tepki verirdim.

Çok da iyi bir tepki vermezdim. Hatta kuşku ile filan bakardım. Hangi dağda kurt öldü gibisinden filan diye düşünürdüm. Merakıma yenik düşüp açar mıydım ya da korkup telefonun susmasını mı beklerdim bilmiyorum. Suratına kapatmak da bir çözüm olabilir. ama muhtemelen telefonunu engellediğim için filan bana ulaşamazdı ya. Ama yabancı numaradan arayıp açarsam o zaman işin rengi filan değişir diye düşünüyorum. Açtım diyelim ne konuşacağız ki. kesin bana işi düşmüştür diye düşünüyorum. Yoksa bana haber vermek için aramaz. Kimse neden eski sevgilisini işi düşmeden arasın. Çok düşük ihtimal de diğer ihtimal. Tekrar bir araya gelelim diye arama olayı yalnız filmlerde olur. doğanın kanununu gibi artık sevgiliniz ile kanlı bıçaklı düşmansınız demektir. Eski sevgiliden dost, pastırmadan tost olmaz.

Kötü bir ayrılık yaşamamışsanız bence normal karşılanabilir ama genellikle ayrılıklar hep kötü bittiği ve bir daha görüşülmemek üzere ayrıldığı için pek hoş karşılanmaz.

Kibarca teşekkür ederdim ve konunun açılmamak üzere kapatırdım. Hoşuma gitmezdi ama kötülemezdim de.