Evde alışverişi erkekler mi yapmalıdır?

Alışverişi erkekler mi yapmalıdır?Evde alışveriş yapmak erkeklerin görev midir?

Erkeklerde yapabilir yalnız kadın isterse kadında yapabilir tercih meselesi

Bence birlikte çıkılmalı. Hem kaliteli zaman hem birlikte vakit geçirme hem de ihtiyaçların alınması.

Alışverişi kimin yapacağı fark etmez. Kimin ihtiyacı ne varsa o yapsın

Ne alakası var bu devirde böyle şeyler kaldımı ya iki kişi gider yada kadın gider erkek farketmez kapı dışarı çıkarmayan eşler yapıyor bunu çok can sıkıcı

Bence hem erkek hem kadın yapabilir. Bunu ayırmamıza gerek yok.

hangisi yapabiliyorsa anlıyorsa o yapmalıdır bence. Hangisi daha az masrafli paranin hesabini biliyorsa alacagi malzemeyi hem kaliteli hem ucuz takip edebilen kisi yapmalıdır. En guzeli bırlıkte fikir alisverisi yapilarak keyif alarak yapılandır. Aile bireylerinin sevdigi seylerde goz önünde bulundurularak yapilmalidir. Sadace alışveriş i yapan kendi isteklerinin göz önünde bulundurmamalidir.

bence ev alışverişini erkeklerde kadınlarda yapabilir. birlikte yaparlarsa çok daha güzel olur. alış veriş zevklidir. genelde ülkemizde erkekler yapmakta.

Beraber gidilebilir ben genellikle eşimle gidiyorum o taşıyor tabiki:slight_smile: Hamileyim ben mi taşıyayım şaka bir yana zevkli oluyor beraber alışveriş yapmak.

Bence evet. Mesela ben annemi pazara yollamam. Çünkü kötü mali verip gönderiyorlar.

bence kadinlar ve erkekler birlesip beraber alışveriş yapmalıdırlar çünkü kadınlar evin eksiklerini bilir erkekler ise alırlar.

Bence alışverişi karı koca beraber yapmalıdır. İlla erkek yapar yada illa kadın yapar diye birşey yoktur.

evdeki ihtiyaçlarımızı ben söylerim eşim alır bence en mantıklısı da onların alması .

Aslında evet erkekler yapmalıdır ama bayanlar da yapsa iyi olur en azından ne alcağınıda bilir

Bizim evde babam yapınca annem aldığı hiçbirşeyi beğenmiyor o yüzden kadın almalıdır erkek değil.

bence yerine göre değişir erkek işte ise kadın kadın işi varsa erkekte yapabilir dayanışma kısacası

Ortak yapılmasını daha doğru buluyorum.Nedeni ise erkek yapınca kadın beğenmez aldığı şeyi kadın yapınca da erke beğenmez :slight_smile: