Evde Çince öğrenmek mümkün mü?

Evde, öğretmen olmadan Çince öğrenmek mümkün mü?

1 Beğeni

İnternette videoları veya uygulamaları vardır. Ama zor bir dil internetten öğrenilmez. Öğrenilsede akıcı bir şekilde konuşulmaz

Evde internetten çince dil ögrenme videosu dinleyerek ve izleyerek çince öğrenmek mümkündür, yani çok çalışarak tekrar yaparak internetten çince dil öğrenme videolar izleyerek çince öğrenilebilir.

1 Beğeni

Artık dershane özel hoca vs. olmadan da internet üzerinden birçok dil öğrenilebilir. Önemli olan uygun ortamı belirlemek.

Ben insanın içinde istek olduktan sonra her şey yapılabiliyor diye düşünüyorum. İlgili araştırma yapılarak internet üzerinden kurslar alınabilir. Film dizi izleyerek kitap okuyarak dil öğrenilebilir.

1 Beğeni

Sen istedikten sonra her şey mümkün. Ben kendi kendime korece öğrendim mesela. Daha çok Çin dizileri izle kulak dolgunluğun olsun. Telaffuzlara aşina ol. Çince telaffuz diğer dillere göre daha zor olsada sen istedikten sonra kim engel olabilir ki.

Bu hayatta her şey yapılır yeter ki insan istesin zor olduğunu düşünmüyorum.

1 Beğeni

herkes her şeyin yapılabileceğini söyler ama aksine her istediğimiz şeyi yapamayabiliriz. çince zor bir dildir ve evde oturup günde en az 5 saat çalışsanız bile aşırı zorlanacaksınız ve uzun sürecektir.

Eğer bu dili bilen kişilerle konuşulursa evde de öğrenilebilir ama iyi bir şekilde öğrenmek için yurt dışına gitmek daha yararlıdır.

evde ingilizce ögrenmek nasıl mümkünse buda mümkün ttek önemli şey sizin istemeniz

evet mümkündür. İngilizce öğrenirken nasıl uygulamalardan, kitaplardan ve google’dan yardım alıyorsak çinceyide bu şekilde öğrenebiliriz.

temel olmadan uzak doğu dillerini öğrenmek zor bence imkansıza yakın oldukça zor ve zahmetli bir dildir.

Sen istedikten sonra her şey mümkün ama bence her ilim her bilim her dil bir hocayla uzmanla öğrenilmesi gerekir belli bir programa düzene uyarak öğretirler çünkü tek başına öğrenmeye çalıştığında istediğin zaman bırakabilirsin az dinleneyim diyebilirsin ama bir uzmanla vs çalıştığında o kişinin kurallarına düzenine programlarına uymak zorunda olduğun için başarı daha çok olacaktır.

1 Beğeni

Mümkün ama Türkçe gibi ekleri çok olduğu için biraz zor bir dildir.

Her dil gibi Çince öğrenmek de mümkündür . Çince öğrenmek için bir çok dil uygulaması kullanılabilir , videolar izlenebilir , öğretici kitap ve kart tarzı şeyler alınabilir ve yabancı bir arkadaş edinilebilir .Böylelikle daha kolay öğrenebilirsiniz .

1 Beğeni

Zor ama öğrenilebilir. Eğitim programı alınabilir veya var olan videolardan öğrenilebilir. Ama mutlaka o dili konuşan biri ile pratik yapılmalıdır. Bir mektup arkadaşı bulabilirsiniz.

evden çıkmayıp virüs olanlar var :slight_smile: birşeyi başarmak için inanç ve gayret önemlidir :slight_smile:

Öğrenilebilir. İnternet çağında bu hiç zorda değil. Aksine avantaja çevirmek kendi elimizde

Evde çinçe dahil tüm yabancı diller bir internet ağın yok ise öğrenmek olanaksızdır. İnternet ağıda olsa özellikle çinçe okunuş olarak belki ama yazılış olarak imkansız görünüyor.

1 Beğeni

Öğrenilebilir belki ama akıcı ve doğru bir şekilde olması biraz güç çünkü çince en zor öğrenilen dillerden biridir.