Evde dişleri beyazlatmanın yolları nelerdir?

Evde dişleri beyazlatmanın yolları nelerdir?

Bunun için çeşitli macunlar mevcuttur dış yapınıza göre fırça ve macun seçerek beyazlık sağlanabilir. Buna ek olarak karbonat dış beyazlatmada en çok tercih edilen üründür.

Sakın denemeyin ben doktoruma sordum hiç birini deneme dedi

Benim denediğim yöntemlerden biri olan karbonat ve limon karışımı çok etkili bence yaklaşık 2 ay kullandım ve çok etkili sonuçlar aldım almaya da devam ediyorum ama bazı insanlarda yan etkileri olabiliyor.

karbonatın etkisi var ama çok fazla da kullanmak diş için zararlı

tam olarak nasıl yaptınız biraz anlatır mısınız ben yanlışlıkla karbonatı yuttugum için daha da yapmamıştım?=D

Evde diş beyazlatmak isteyenler limon ve karbonat karışımını kullanabilirler. Bir çay kaşığı karbonatı bir kabın içerisine atarak üzerine limon sıkınız. Daha sonra karışımda köpükler oluşana kadar karıştırınız. Daha sonra diş fırçanıza karışımdan bir miktar sürerek dişlerinizi fırçalayabilirsiniz.

asitleriyle dişe faydalı dogal yoldan limon sürebilirsiniz yada diş macunu ile haftada 1 kez dişlerini fırçalarsanız dişleriniz beyazlar

Evde dişleri beyazlatmak için,karbonatla limon karışımı işe yarıyor. Bir kere denemiştim bayağı etkili oldu ama sürekli yapamamak lazim dişe zarar verebilir.

Sakın dişinize limon karbonat vs sürmeyin. Asitler diş florasını aşındırır ve geri dönülemez zararlar verir. Düzenli olarak dişlerinizi fırçalayın.

Dişlerinizi beyazlatmak için bir hekime danışmak en doğrusudur. Dişlerinize hekimlere danışmadan limon karbonat gibi asitleri sürmemeliyiz. Dişlerimize bakmanın en iyi yolu ise düzenli diş fırçalamaktır.

Karbonat ve limonu bir kaba sıkıp iyice karıştırın daha sonra diş macunu gibi diş fırçasına koyun ve fırçalayın .Limonun ve karbonatın zaten beyazlatma özelliği vardır , farkı göreceksiniz.

Evde dişleri beyazlatmanın yolları; bir çay kaşığı karbonat 3 damla limon diş fırçası ile fırçalanarak dişler beyazlatılabilir.