Evde sıkılınca yapılabilecek aktiviteler neler olabilir?

Koronadan dolayı evde kaldığımız bu zamanlarda sıkılmamak için yapılabilecek aktiviteler neler olabilir ?

Oyun indirmek , çeşitli yollardan para kazanmak, alışveriş yapmak ,ders çalışmak, müzik dinlemek,kitap okumak.

Evde sıkılınca spor yapmak, dans etmek, kitap okumak, meditasyon yapmak, film izlemek, dizi bitirmek gibi şeyler yapılabilir.

Oyun indirmek , çeşitli yollardan para kazanmak, alışveriş yapmak ,ders çalışmak, müzik dinlemek,kitap okumak.

Müzik dinlenebilir, yeni film serilerine başlanabilir. Pc oyunları veya mobil oyunlara ağırlık verilebilir. Aile ile çeşitli kart oyunları oynanabilir.

Bir konuda kendinizi geliştirebilirsiniz, para kazanabilirsiniz,yatırım yapabilirsiniz, oyun oynayabilirsiniz, araştırma yapabilirsiniz. Mesela ben youtube kanalı açtım oyunlar oynuyorum şuan 3760 kişilik dev bir ailem var <3

Evde sıkılınca kitap okunabilir, müzik dinlenebilir, mutfakta ilgilenmeyi seviyorsanız eğer yeni tarifler deneyebilirsiniz, günün belirli saatlerinde spor yapabilirsiniz…

Tabii ki de spor yapmak kitap okumak film dizi izlemek benim yaptıklarım bukadar

Spor, dizi, film, kitap, resim, müzik, puzzle, lego, origami, ahşap boyama, bitki yetiştirme; kitap, metin, şiir yazmak
Bunlar kısa süreli şeyler eğer daha uzun süreli bir şeyler arıyorsan bilmediğin bir konuda kendini geliştirebilirsin mesela reklamcılık alanında google’nın sağladığı ücretsiz kurslar var onlara katılıp sertifika alabilirsin ya da herhangi bir dil öğrenmeye çalışabilirsin.

Evde sıkıldığınıza;
-Film izleyin
-Yeni bir diziye başlayın
-Youtube üzerinden bir şeyler öğrenin ve uygulayın
-Kitap okuyun, e kitap da olabilir
-Sırt üstü uzanın ve kısık sesle hafif müzik dinleyin
-İlginizi çeken bir konuda araştırma yapın(Ders de olabilir)
-Çay demleyin ya da kahve yapın balkona çıkıp hava alın, kuşları dinleyin
-Kıyafet dolabınızı, kitaplarınızı, mutfağı düzenleyin ya da temizleyin(ama yavaş yavaş keyif alarak)
Her biri denendi, onaylandı, çok güzel vakit geçiriliyor. :slight_smile:

Evde sıkılınca dağınık olan yerleri toplamak rahatlatıcı ve eğlenceli oluyor.

Kişinin sevdiği şeylere göre yapılabilcek bir sürü aktivite var. En basit kitap okuma, müzik dinleme, oyun oynama gibi… Ama bana göre en iyi aktivite dinlenmektir…

en basiti kitab okumakt filim izlemek

Kitap okumak.

Film izlemek.

Online oyunlar oynamak.

Ders çalışmak.

Internette gezmek.

Yemek yapmak.

Temizlik yapmak.

oyunlar oynamak kitaplar okumak müzik dinlemek duvarları boyamak

Pencere karşısında oturup uzun uzun dışarı bakmak bence en güzel aktivite .

• Bilgisayar oyunu oynamak
  • Müzik dinlemek
  • Kitap okumak
  • Ders çalışmak
  • Dil öğrenmek
  • Spor yapmak -
  • açma germe hareketleri yapmak

cs go oynamak

yabancı dil öğrenmeye çalışmak

geometri soruları çözmek

youtubede felsefi kanalları dinlemek

Evde sıkılınca yapılabilecek aktiviteler; Müzik dinlemek, kitap okumak, film seyretmek,
    (ilgilenenler için) resim yapmak, evi derleme,toplama,eşyaların yerini değistirme, yeni yemek ve tatlı tarifleri deneme, belgesel izleme gibi aktiviteler sayılabilir.

Film izlenilebilir, yemek yapılabilir, telefonla sevdiklerimiz aranılabilir.