Evinizde bir spor odası olsun ister misiniz?

Evinizde bir spor odasının bulunmasını ister miydiniz?

Hemde çok insan spor için dışarıya çıksa öküzün trene baktığı gibi insanlar bakıyor.

Zaten var spor odam ve gerçekten yararlı oluyor. Spor salonuna gitmektense evimde yapıyorum sporumu.

Kesinlikle isterdim istediğin zamam geçip spor yapabilmek kadar hoş bir şey yok.

olsaydı hayır demezdim. Ama önce kendime ait bir evim olsun isterim. Gerisi gelir zaten.

İsterdim geniş bir spor odam olsun isterdim.

Kim istemez ki :relaxed: Bütün aletlerin mevcut olmasını isterdim.

İsterdim tabiki… Canımın istediği zaman spor yapardım:slight_smile:

küçük bir odam var orda koşu bandım var ama üstüne çıkacak olan yok spor odası gerekli birşey değil

tabiki isterim zaten spor için kullandıgım bi odam var hedefim o odayı daha da geliştirmek boylelikle spor salonu masrafından da kurtulmayı hedefliyorum

Evimin içerisinde değil de bodrum katı ya da garaj katı gibi bir yerde bir bilardo masası ile masa tenisi oynayacak bir alanımın olmasını isterdim. Aslında eskiden böyle bir alanım vardı ve ben oraya yürüme bandı koymuştum. Sabah akşam düzenli olarak bandı kullanırdım. Ta ki bozulana kadar. Bir gün birdenbire orantısızca hızlanmaya başladı. Kendisi ile o gün yolları ayırdık.

ok isterdim keşke olsa yürüme bantım ve sipor aletleri orda kafama göre takılırdım müzik açıp

Tam teçhizatlı olursa neden olmasın ki spor salonuna para verip oraya gitmektense kendi evimde rahat rahat yaparım.

olmasını isterdim dışarıda spor salonuna para odemekten de evde ailece spor yapmak daha eğlenceli olurdu bunun için kiracı olmamak gerekir

Cok iyi olur valla dışarı çıkamayanlar icin harika bi sey…

kesinlikle isterdim neden olmasın hatta binada bile olsa kabulüm çünkü ne kadar uzak olursa salonlar o kadar çok bahane üretebilirim

İstemez olurmuyum çok büyük çok geniş olmasını isterdim yani hep düşünüyorum öyle birşey yapmayı…