Evinizde televizyonda en çok hangi kanallar izleniyor?

Evinizde televizyonda en çok hangi kanallar izleniyor?

bizim evimizde en çok TV8 ve DMAX izleniyor tv8 i master chef ve survivor için izliyorum ikiside ayrı ayrı güzel kanbalar aslında maam iksininde saçma programları var ama bizm evde genel olrak bu programlar kulanılıyor .

Biz genelde fox TV ve belgesel kanallarını izliyoruz. Onun dışında çok fazla televizyon izlenmez.

Fox, Show ve Atv birazda Tv8

Belgesel izlemeyi severim yani bilimsel Belgeselleri falan bu yüzden Dmax TLC gibi kanalları izlemeyi tercih ediyorum onun haricinde genellikle televizyon seyretmem ücretli film platformlarını kullanıyorum

ATV,Fox arada ve bazen de dmax adında kanalı seyrediyorum. Aslında televizyon başında fazla vakit geçirmiyorum. Vaktimin çoğu bilgisayar ve telefon ile geçiyor. Ki bence televizyon artık tarih oluyor. En fazla 10 yıla kadar çoğu evlerden televizyon kalkacağını düşünüyorum.

Fox, show izleniyor; fox haber ve birkaç dizisi var. Show ise çukur ve yakınlarda başlıyan ramo dizisi için. Arada ise annem starda başlıyan BABİL dizisine bakıyor.

FOX, SHOW ve Spor kanallarının geneli izleniyor bizim evde.

Bizim evde en çok seyre daldığımız kanal show tv. Yaptıkları diziler çok güzel. Çukur, kuzey yıldızı, güldür güldür seyre doyulmayan takibe değer.