Evlenince aile evinde yaşamak evliliği kötü yola sürükler mi?

Evlenince aile evinde yaşamak evliliği köyü yola sürükler mi ?

ailede yaşayanlar bu durumu belirler. Birlikte yaşayıp çok mutlu olan çiftlerde var , çok mutsuz çiftler de var.

Yaşadığınız aile de önemli tabi ama bir nokta da illaki sıkıntı olacaktır. Uzun vadede sıkıntı çıkması olasıdır.

Ne kadar aranız iyi olsa da bir zaman sonra sıkıntı olacaktır. O yüzden mümkünse ilk zamandan ayrı evde yaşanılmalıdır evlenince

eve ev üstüne kurulmaz diye bir söz var bundan yola çıkarsak evliği de kişileri de olumsuz etkiler

bence Eşinizin ailesi ile aynı evde yaşamak huzursuz bir ortam oluşmasına sebep olacaktır Tüm herkesin huyu suyu farklıdır Bazen eşinizle bile aynı evde anlaşamıyor Ken kişi sayısı arttığında bu daha çok problem yaratacaktır

Bence evlendikten sonra kişiler artik safece iki kişi yaşamalıdır. Üçüncü kişilerin olması iyi hissettirmeyebilir ayrıca kisiler birlikte düzgün vakit de geciremez.

Eğer Aile de evlenenler de anlayışlıysa hiç bir sorun çıkmaz yok eğer bir taraf anlayışsız olursa sorunlar ortaya çıkar.

Ev ev üstüne kurulmaz demiş büyüklerimiz bence çok doğru herkesin kendine ait yaşam alanı olmalı evlenince başka bir ev tutulmalı. Çiftlerin baş başa zaman geçirememesi bence sorun olur.

Ev ev üstüne olmaz derler. Gerçi eskiler bu durumu bu açıdan düşünerek söylemiş olsa da hep kendileri kurmuş ve aile içi kavgaların sıklıkla olduğunu da göstermiş oldular. Yani evlenince aile evinde yaşamayın. Kimse sizin ailenizle aynı ev içerisinde yaşamak zorunda değil.

Aile ile yaşamak ilişkiyi rahat yaşayamamaya sebep olabilir ve problemler yaşanır.

Bence evet çiftlerin yalnız vakit geçirmeue ihtiyacı var ama ev dolu iken rahat bir ortam olmaz.

Tamamen gelin kaynana ilişkisiyle ilgili eğer ki iyi geçinirlerse mutlu mesut yaşarlar. Ama gelin ve kaynana iyi geçinemezlerse çiftlerin ayrı eve çıkmasına kadar giden bir durum olacaktır.

bu kişiye baglı aslında aıle ıcındekılerle gecımıne baglı kotu yola suruklemez ama hep oturusuna kendıne dıkkat etmen lazım evde buyuklerımız oldugu ıcın

Bu aslında birlikte olduğunuz kişinin anlayış biçimine göre değişebilecek bir durum ama şunu söyleyebilirim
Başka bir evde yaşamanız aile evinde yaşamanızdan daha mutlu olmanıza yarar her tür kadın bunu ister.
Evliliği kötü yola sürükler diyemeyiz ama kişiden kişiye değişir.

aynı evde yaşamış olmazsınız eviniz sadece kendi odanızla sınırlanmış olur…

Aile evinde yaşamak çok fazla yaptıklarına karışan insan demek bu yüzden ilişkiyi kötü yola sürükler. İnsanlar rahatı sever ve birileri her şeylerine müdahale ederse elbette kötü yola doğru sürüklenir.

Evet illaki etkili olur çünkü bazı problemlerde 3 kişilerinde karıştığı dahil olduğu olur.

evlenince aile evinde yaşamak eğer ailendeki insanlar iyi insanlarsa ve onaylanan bir evlilikse kötü yola sürüklemez ama imkanlar dahilinde kendi alanına geçilmelidir.

Her ne kadar ev ev üstüne olmaz densede bu sizin tercihinize kalmış bir şeydir. Eğer geniş aile gibi yaşamak sizi rahatsız etmeyecekse yada diğer aile bireyleriyle çok iyi anlaşabiliyorsanız yapabilirsiniz. Fakat ben evimde rahat giyinmek isterim, istediğim zaman yerim, içerim diyenlerdenseniz pek tercih etmenizi tavsiye etmem.