Evlilik yaparken burç uyumu aranmalı mıdır? (Bölüm 2)

Tartışma Evlilik yaparken burç uyumu aranmalı mıdır? (Bölüm 1) - Asell tarafından #206 adresinde sürüyor.

Önceki tartışmalar:

2 Beğeni

Evlilik bu denli bir şekilde düşürülmemelidir. Sorumluluk ister emek ister sevgi ister burçuz uyumunu hiç önemi yoktur.

3 Beğeni

Evliliği burçlara bağlamamalıdır bana göre evlilik yaparken burç uyumu hiç önemli değildir .

3 Beğeni

Bence aranmamalı.Burçlara takılmaya gerek yok.Burçalara ne kadar inandığınıza da bağlı,çok fazla inanan ve takıntı yapan biri burç uyumu vs.önemser…

5 Beğeni

Dünya’nın en saçma şeyi. Hiçbir şeyi burç uyumuna göre karar vermeyin. Sizi sadece yanıltır. Burçlar hiçbir şeyi etkilemez, değiştirmez.

5 Beğeni

Bence gerek yok ben böyle şeylere inanmıyorum gökyüzüne bakıp 2 3 isim takılan yıldızların hareketleriyle insanların huyları belirlenemez

4 Beğeni

Burç uyumu aranmamalıdır. Çünkü insan sevdiğin ve evleneceği kişiyle eğlenebilmeli ve güzel vakit geçirmesi yeterlidir.

2 Beğeni

Böyle saçma şey mi olur ya? Sevdiğim adamla evlenicem ama o yada ben ya burcumuz uyumlu değiliz evlenemeyiz mi diycek yada ben diycem? Saçma bence. Anlaşıyorsak, seviyorsak ve iyi insanlarsak evleniriz. Yoksa zaten nasıl yürür ki ilişki?

3 Beğeni

Evlilikte burç uyumu diye birşey aramak çok saçma olur, diyelim ki anlaştınız, birbirinizin huylarını, özelliklerini beğeniyorsunuz, burç uyumuna mı bakacaksınız, ozamam burçlarınız uymuyorsa ayrılırsınız, yani böyle birşey çok saçma olur.

2 Beğeni

Evlilik yaparken burç uyumu aranmamalı bence, ben aramam yani saçma burca göre mi evleneceğim

2 Beğeni