Expigment nedir?

Expigment nedir ,neden kullanılır?

Genelde yüzdeki lekeleri , çilleri gidermek için kullanılan bir kremdir.

Expingment yara kremidir. Açık yaraya kullanılmaz. Ayrıca kullanıldıktan sonra kullanılan bölgenin gün ışığı görmemesi gerekir,

Leke açıcı kremdir.Çil,sivilce lekesi gibi sorunlarda kullanılır.

ciltte oluşan koyu renkli lekelerin renginin açılmasını sağlayan bir ilaçtır. Kurumuş, çatlamış, rüzgar yanığı, güneş yanığı ya da açık yaralı ciltlerde kullanılmamalıdır.

Ciltte peeling etkisi yaratan bir kremdir. Cildi tazeler ve yeniler, güneş lekelerini, yara izlerini, sivilce izlerini ve yaşlanma belirtileri gibi sorunlarla baş etmenize yarayacak çok etkili bir kremdir.

Yüzde oluşan güneş lekelerini, çilleri ve sivilce lekelerini yok etmeye yarayan mucizevi kremdir.

Yüzde meydana gelen leke, sivilce ve çillere iyi gelen, onları yok eden veya azaltan bir kremdir.

Expigment Kremi Nedir?

Vücutta meydana gelmiş güneş lekelerinin, sivilce lekelerinin, veya gitmesi istenen bazı koyu halkaların giderilmesinde etkili olan bir leke kremidir. Herhangi bir yan etki görülmesi sonucunda doktora başvurulmalıdır.

">

Renk açmaya yarayan krem ama küçük küçük lekeleri gideriyor, onun dışında dudak üstü kararmasina etkli olmaz kullanmayın.

Expigment krem özellikle Choloasma, lokalize kontakt dermatit, Melasma, Senil Lentigines gibi cilt lekeleri türlerine karşı kesin koruma sağlar ve cilt lekelerine kalıcı tedavi seçeneği sunar. Günde iki defa, sabah ve akşam (12 saat arayla) Kullanılır.

Expigment ciltteki lekelerden , çilerden yada güneşten dolayı meydana gelen lekelerden kurtulmak için kullanılır .