Exxen'deki programların Tv8'de yayınlanması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yerli Netflix Exxen’deki programların birkaç​ı kısa süre önce tv8’de yayınlanmaya basladi. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

Ön gösterim yaparak ilgi çekilmeye çalışılıyor. Sihirli annem’in ilk bölümünü yayınlamışlardı sağ olsunlar az da olsa alacağım varsa vazgeçtim.

Biz vatandaş olarak farketmez. TV de ücretsiz izleme şansı olduğu için.
Ancak TV 'de Exxen’nin tanıtımını yapmak için kısa sürelidir benim görüşüm.

Bir reklam aracılıgı yapıyor tv8 exxen güzel bir film platformu ve bunu kanıtlama için

Dikkat çekmek için yapılmış bir şey. Ne kadar reklam o kadar kazanç. Ama pek başarılı olduklarını düşünmüyorum.

Bence Exxen in önü kapalı gibi hissediyorum zaten benzer platformlar var neden insanlar exxene yönelsin

ya sanki biraz haksızlık netflixin bir kanal açıp orda programların1.bölümünü bile atsa ben niye para verdim derdim

Mantıklı değil .İnsanların gözüne sokmanın ne anlamı var arkadaş.
Exxen almak istemiyoruz.İçerikleri zaten rezalet.Yani bunu kanalında yayınlaman çok saçma.(Kendi Fikrim)

Parayla alınan kanallarda moda oldu.Her şey para oldu.Dijitürk,D-smart var,bir Netflix çıkardılar.Sonra da EXXEN çıktı piyasaya.Bir bu eksikti.

Bakıldı exxen programı başarılı olmuyor işin içinden çıkmak için kendi kanalında yayınlamaya başladılar

Sadece tanıtım ve ilgi çekmek için yapıldığını düşünüyorum onun dışında bir yayınlama söz konusu olamaz. Amaç ilgi ve merak odağı olmak

Muhtemelen reklam stratejisi. Ama gerçekten kalitesiz içerikler olduğunu düşünüyorum. Paraya yazık.

Bu da bir pazarlama ve reklam yolu. İnsanları çekmeye çalışıyorlar strateji yaparak ama bunları yapacaklarına kaliteli içerikler yapsa da daha mantıklı olur. Acun farkında değil mi bu yayınladıklarının kalitesizliğinin.