Fenerbahçe tarihindeki oynamış ispanyol futbolcular kimlerdir?

Fenerbahçe tarihindeki oynamış ispanyol futbolcular kimlerdir? Bilgi verebilir misiniz?

Fenerbahçe Spor kulübünün tarihine baktığımızda 3 tane İspanyol oyuncu görmekteyiz. Fenerbahçe tarihinin ilk İspanyol oyuncusu Daniel Guiza’dır. Guiza’nın geldiği yıl Luis Aragones yönetimindeki Fenerbahçeye Josico adında İspanyol bir orta saha daha gelmişti. Josico çok oynamadan bir yıl içinde ayrılmıştı. 6 yıl sonra ise Real Madrid , Vanencia ‘ Tottenham gibi önemli takımlara oynamış Roberto Soldado gelmiştir.

fenerbahçede ispanyollar çok oynamamıştır aslında benim hatırladığım iki kişi var daniel guiza ve roberto soldado

Vallahi bir Galatasaraylı olarak enerbahçe’nin tarihi İspanyol oyuncu olarak guizayı hatırlıyorum birde soldado sanırım

Jasico Daniel Guiza Ve Roberto Soldado dur 1907 yılından itibaren 3 Tane İspanyol Futbolcu gelmiştir

ben sadece diogo ribas ve Daniel guizayı biliyorum ama başkası varsa bilemem

roberto soldado,david guiza heralde bir ve iki kişi daha vardı.fenerbahçeye fazla gelmedi ispanyol

diego ribas ispanyol değil ki? brezilyalı isminden dolayı ispanyol sandın heralde

Fenerbahçe Spor kulübünün tarihine baktığımızda 3 tane İspanyol oyuncu görmekteyiz. Fenerbahçe tarihinin ilk İspanyol oyuncusu Daniel Guiza’dır. Guiza’nın geldiği yıl Luis Aragones yönetimindeki Fenerbahçeye Josico adında İspanyol bir orta saha daha gelmişti. bir çoğu iyi oyun sergilesede kötü oyun sergileyen futbolularda oldu…