Fester Abdü UEFA kupası finalinde sahaya atladı.

Deli mi ne kanalının sahibi olan Fester Abdü İstanbul’da oynanan UEFA kupası finalinde sahaya atladı. Sebebi sizce nelerdir ? Sonuçları ne olacaktır ?

Para cezası alır staddan uzaklaştırılır çok sıkıntı olur çünkü yasak bir şeydir yapılmaması gerekir kurallar ne içindir uyulmak içindir ama bizim ülkemizde kurallar çiğnenmek içindir.

YouTube da içerik üreticisi Fester Abdü isimli Deli Mi Ne ? Kanalının sahibi UEFA kupası finalinde sahaya girdi.

Yaptigi sey o kadar sacmaki sirf kendini insanlara tanitmak icin o kadar insani pesinde kosturuyor rezilce bir hareket .Para cezasi kesin almali insan birseyler yaparken biraz dusunur ya

Kendini bitirdi ve insanlar takipten çıkıyorlar. Ülkemiz adına olumsuz imaj sergiledi.

Beşiktaş stadının ceza almasına sebep olacaktır. Ayriyetten ülkemiz için kötü yorumlayacaktır.Bu şahıs her kimse tanimiyorum, bir çok kişi takibi bırakmış. Inşallah tek bir kişi kalmaz.

Bu gibi organizasyonlar Türkiye’de zaten 40 yılın başında veriliyor.Adamların bize olan güveni sarsıldı sırf prim kasmak icin Türkiye’nin imajini zedeledi bide milli sporcuyum diye ortalıkta geziniyor uefadan kesin eksi puan yicez arti para cezası da olur bu isin çünkü yanlış hatırlamıyorsam bi’ sene kedi girmişti 40 bin euro ödemistik.Yani takipci kasarım sandı ama su an yaptığı ters tepti gerekirse hapis cezası yesin.Zaten tanımazdım kendisini su an nefret ettim.Kendisi deliyese ÇARŞI daha deli yaptığı karşılıksız kalmaz bunu bilsin.Başına büyük is açtı.

Bu youtuberlar tamam hani güzel bir iş yapıyosunuz tebrikler ama, cidden bu saçmalıktan başka bişey değil azcık spordan anlıyor mu bilmiyorum. Ceza yiğeceğimizi bile bile atladı, yazık.

Prim çalışmasından başka bir şey değil. Kanalını izlensin diye ülkesinde ki böylesine önemli bir organizasyonun önüne geçmesi çok yanlış.

Bence planlı atlayıştır bu öyle izin almıştır gibi hiç bir şey olmayacak gibi.

Prim için yaptığı çok belliydi ancak tutmadı aksine takipçi kaybetti. Yaptığı bu hareket bilinçsizceydi.

oha abi adam deli mi ne ya reklamıda yapıştırdık tam kafadan :grinning:

Yaptığı o kadar saçma ve düşüncesiz bir hareket ki.Ülkemizin imajını zedeledi bir de atlaması yetmiyor gibi tişörtünün üzerinde İngilizce küfür yazılıydı.Bu hem ona hemde bize para cezası olarak dönecek.Yazık…

5 para etmez insanlar bu ülkede prim yapıyor maalesef. Bu ve bunun gibi insanlar çok fazla… Genç nesil bunların popülaritesini arttırıyor. 2 gün sonra bir özür videosu yayınlaması kuvvetle muhtemel.

Arkadaş şımarmıyacaksın. Ne olursa olsun şımarmaman lazım. Biraz ilgi görünce şımarıyorlar. Kendinden geçiyorlar. Arda Turan da şımardı. Hali ortada.

Değmezdi ,zaten tanınan bir kişisin böyle bir harekete hiç gerek yoktu.Daha önce emsallerini gördük ama bu delilik değil sadece düşüncesizliktir.Gerek yok bu tarz işlerle tanınmaya.Hoş bir süre sonra buda diğer şeyler gibi unutulacak.