Film gibi bir kaçış!

17 yaşındaki gencin korona testinin pozitif çıkması üzerine KYK Plevne Yurduna alındı. Yurtta izole olarak kalan genç, bulunduğu odadaki perdeyi söküp karyolaya bağlayarak perde yardımıyla aşağı indi ve kaçtı.

koronavirüs olmuşsun hala kaçmaya çalışıyorsun.Başkalarının hayatını riske atmaktan ne anlıyor bu insanlar.

Ne kadar sorumsuzca bir davranış! Kim bilir kimlere hastalık taşıyacak şimdi. Bir an önce yakalanıp gerekli cezayı alması gerektiğini düşünüyorum.
image">image

Bunu önce yakalayıp bir güzel cezayı yazacaksın sonra da hapse atıp aklının başına gelmesini sağlayacaksın ki düzelsinler.

E yok artık. Bu nasıl zihniyet ya. Gençlerin daha bilgili olmaları lazım ama nerde.

Neden böyle bir şey yapma gereği duymuş ki? Bilinçsizlik örneği resmen. Keşke yapmasaymış.

Anlam veremiyorum bu olaylara. İnsanların başka insanlara zarar vermemesi için karantinaya alınıyorlar ve bunlar karantinayı es geçip dışarı kaçıyorlar ve daha fazla insanlara bulaştırıyorlar. Bunlara da para cezası verilmeli fazlasıyla insan hayatını riske atmaktan dolayı. Bir daha böyle bir şeye kalkışan olmasın. Biz virüs olmadığımız halde evden dışarı çıkmıyoruz zor kalmadıkça sen virüs olduğun halde neden dışarı çıkıyorsun ki. Biz evde boşuna oturuyoruz o zaman.

insanlar gerçekten çok düşüncesiz davranışlar sergiliyor böyle yaparak başkalarının hayatını riske atıyor bence herkes kurallara uymalı.

Hey Allahım Allah akıl fikir versin. Tüm bunlar başına fellik Fellik gezmekten geliyor. Bu şimdi 1593 sayılı yasaya muhalefet ve Bulaşıcı hastalık tedbirlerine uynmama suçu.

Sen oradan kaçınca kendini kertenkele mi zanettin be kardeşim. Yaptığın iş çok mu güzel bir eylem

Bu tür insanlara hapis cezası verilmeli. Sonuçta diğer insanlara bulaştırma riski var. Bulaşan insan hasta olabilir yaşlı olabilir buda kasten cinayete teşebbüs. Para cezasıyla bitecek şeyler değil.

Bu tür insanlara hapis cezası verilmeli. Sonuçta diğer insanlara bulaştırma riski var. Bulaşan insan hasta olabilir yaşlı olabilir buda kasten cinayete teşebbüs. Para cezasıyla bitecek şeyler değil.

Neden kaçtığını anlamak mümkün değil,insan Allah akıl fikir versin diyesim geliyor.Hastalığın ilerlemesi herkes için farklı,daha da rahatsızlanabilir.Başkasını düşünmüyor bari kendini düşün.

tamamen sorumsuz bir kişi yani neden böyle bir şey yapar ki bir insan bence daha farklı cezalandırılması gerek.

17 yaşında bir çocuk korkmuş olmalı. Allahım bol bol şifa versin. Umarım kimseye bulaştırmaz.

bu çok film izlemiş cidden. saçmalığa bakın. cidden şu an karar verdim de insanlar dizi, filmlerde ne görüyorlarsa onu yapıyorlar. 17 yaşındaki biri çocuk olamaz. bu gayet te bilinçli ve her şeyin farkında. tehlike dağıtmaya gitmiş işte. yazıklar olsun bu durumda bile sabredemiyorlar. umarım bir cezası olur. bu cezasız kalmamalı. bunun gibi aptallar yüzünden mecburen dışaarıya korkarak çıkan kişilere bulaşıyor. allahından bulsun.