Film gibi dolandırıcılık

Mersin’de yaşanan bu dolandırıcılık olayı film gibi resmen. Evlendirme vaadiyle kandırılan 2 aile aynı anda aynı kızı isteyeme geldiği ve dolandırılmak istenildiği anlaşıldı.

Bir yandan gülesin geldi.

Millet para bulmak için resmen oturup kimi nasıl dolandıralım diye düşünüyor

İyi cesaret etmişler valla tabii ellerinde patlamış en azından dolandırılmadan yakalanmışlar.

Böyle evlenme vaadiyle dolandırılmalar çok oluyor. İnanmamak gerekiyor böyle çöp çatanla evlenme işlerine.

Böyle evlenme vaadiyle dolandırılmalar çok oluyor. İnanmamak gerekiyor böyle çöp çatanla evlenme işlerine.

Böyle evlenme vaadiyle dolandırılmalar çok oluyor. İnanmamak gerekiyor böyle çöp çatanla evlenme işlerine.

Vay be gerçekte film gibi dolandırıcılık adamlar nasıl millet tuzağa cekegini iyi biliyorlar

Ülkemizdeki insanları nasıl dolandıracaklarını iyi biliyorlar. Yani geçmişte de örnekleri çok. Evlenip dolandırılan, evlenmeden hemen önce dolandırılanlar filan. Birde keşke şu milleti dolandıralım aklını daha hayırlı işlere yorsalar bilim olarak, teknolojik olarak avrupa ülkeleriyle denk hale gelebilirdik. İşte akılları hep kötüye çalışıyor.

Bu ülkede daha ne haberler göreceğiz acaba şaka gibi komedi filmi gibi gerçekten. Dolandırıcılık moda olmuş bu kadar inanmayın insanlara bu kadar saf olmayın dikkatli olun yoksa çok üzülürsünüz.

hahhahahaha. abi bu ne çıldırıyorum. ne kadar saf insanlar var gerçekten. kızı merak ettim şimdi. iyi kide anlaşılmış yani. ya ortaya çıkmasaydı? felaket. altınları alıp kaçacak. ikiside mağdur olacaktı.

Valla artık ülkemizde böyle haberleri duymak pek şaşırtıcı olmuyor. Çünkü milletin aklı fikri dolandırıcılıktadır. Bir de evlilikte de Dolandırıcılık mı olur? İyi ki ellerinde patlamış. Düşünsenize anlamasaydı ne olacaktı? Bu arada kaç kişiye daha söz verecekti gerçekten akıl almaz olaylarla karşılaşıyoruz, insanın dini imanı para olmuş Allah ıslah etsin.

Aynı anda kaç kişiyi dolandırıyorlar ise artık aynı anda eve gelmişler. Son anda kurtulmuşlar şansları yaver gitmiş.

Günümüz ilişkileri kesinlikle çocuklar tv ekranlarında gördükleri gibi bir aşk hayatları olucak sanıyor kendimden biliyorum

Gerçektende film gibi.Film çeksem bu sahneyi kesinlikle eklerim.

Hep merak etmişimdir, nitelikli dolandırıcılık yapabilecek ,böyle bir organizasyonu planlayabilecek bir zekan var ; neden iyi bir girişimcilik fikri düşünmezsin. Neden ahlaksız dahilik tarafında olursun . Fıtratında bozukluk varsa bir insanın iyi biri olarak ölmesi mümkün değil sanırım.

Ülke tam bir teksas film atölyesine döndü, her gün bir başka olay okuyoruz nereye gidiyoruz biz acaba