Format sonrası Gmail oturum açma hatası nasıl çözülür?

Tüm tablet modellerinde Gmail Bypass FRP nasıl yapılır?
Format sonrası eski Gmail hesabının istenmesi sorunu nasıl çözülür?

20220831_125540

8 Beğeni

Format sonrası Gmail oturum açma sorunu nasıl çözülür?

  • Android telefon veya tablet format atmadan önce içerisindeki verilerini yedekleyin. Format attıktan sonra İçindeki bütün veriler ve Google hesabı ile birlikte silinir. Android telefonlarda tekrar oturumu açmak için eski Gmail isteniyor. eski Gmail’in şifresini biliyorsanız oturum açarak Gmail şifresini yazın Gmail hesabına bağlanıp oturum açabilirsiniz. Ancak şifreyi unutmuşsanız eski Gmail ile devam etmek için 24 saat beklemek gerekiyor. 24 saat bittikten sonra eski Google hesabınıza bağlanarak oturum açabilirsiniz. Eğer bu durumda sorun çıksa Google ile iletişime geçip yeni şifre istemeniz gerekebilir. Veya Yeni Google hesabı ile oturum açmanız gerekiyor.
9 Beğeni

fortmat atmadan önce kayıtlı olan gmail hesaplarınızın şifresini her hangi bir kağıda yazmak yada format işleminden önce hesaplarınızdan çıkış yapmaktır, şifresini bilmiyorsanız ise yeni bir şifre aldıktan sonra aklınızda yada bir kağıda yazarak unutmazsınız ve fortmattan sonra istiyecektir sizde gmail hesaplarınızı.

6 Beğeni

Gmail hatası ile karşilaşıyorsan bi bilişimciye getir. Yazılım güncellenmesi atsınlar.

5 Beğeni

Öncelikle gmail ve benzeri adreslerinizi hatırlatacak bir şekilde bir yere yazınız. Daha sonra telefonu formatlayıp bütün bilgilerinizi giriniz. Gmail adresinize böylece kolaylıkla girmiş olursunuz.

3 Beğeni

Gmail hatası almamak için şifremizi ezbere bilmemiz gerekiyor ya da telefo tamircileri de bulunan bir programla aynı gün için de yeni şifre alınarak çözülüyor

1 Beğeni

Bu konu 7 olan en fazla yanıt limitini aştığı için otomatik olarak kapatıldı.