Fotoğraf düzenleme uygulamaları ne işe yarar?

Fotoğraf editlemek için hangi uygulamaları kullanıyorsunuz? Sizce gerekli midir?

fotoğrafınızda beğenmediğiniz yerleri düzeltmek için kullanabilirsiniz . Mesela yüzünüzün çok yuvarlak olduğunu düşündüğünüz bir fotoğrafta yüzünüzü inceltebilirsiniz .

Çekilen fotoğraflarda bozuk olan yerleri, istenmeyen görüntüleri, elde olan görüntüyü daha canlı hale getirmek için bir takım değişiklikler yapmaya yaramaktadırlar. Bence becerebilen için oldukça işe yarayan uygulamalardır.

Adı üstünde düzenliyor. Ama bazı uygulamalar var efsane düzeltmeler yapabiliyor. Çok memnun kalınıyor.

Kesinlikle gerekli bir şeydir gereksiz yerler olabiliyo onları gizlemek ve saklamak için harika bir şey denebilir.

Ben kullanmıyorum ama kullanan arkadaşım var. Onun yaptığı şeyler kendisini inceltiyor, yüzünü güzelleştiriyor. Bazen gerekli bence kullanılabilir

Vücudunuzda inceltme yapabilirsiniz, arka planda sevmediğiniz şeyler varsa yok edebilir ya da değiştirebilirsiniz. efekt olabilir, renk ve ışık ile oynanabilir. Ben genelde vsco kullanıyorum.

Fotoğraflarımızı daha iyi bir şekilde göstermek ve profilimize giren kişinin fotoğraflarımızla ilgisini çekmek.

snapseed kullanıyorum. Bence yerine göre gerekli. Örneğin ışığı tam ayarlayamadığımız da renk düzenlemesi yapabiliyoruz. Bunun gibi bircok güzel özellik işimize yarıyor.

gerekli değil fotoğraf ışığını yakalamak daha önemli

fotoğraf düzenlemek: fotoğrafın orjinali ile oynayarak fotoğrafı daha güzel hale getirme çabasına denir.Bence gerekli olduğu yerler var mesela ödevinizi veya işinizi yaptınız resmini çekip yedeklemek istiyorsunuz fotoğrafı editleyerek okunurluğunu ayarlayabilirsiniz.

Ben VSCO kullanıyorum. Gerekli değil ya da gerekli oluşu kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Tercih meselesidir. Işıkla oynamak, renkleri kaliteleri hale getirmede rol oynarlar. Hiç bir zorlukları yoktur. Her kesime hitap edecek bir kullanıma sahiplerdir. Fotoğraf editlemekte benim için eğlencelidir.

Fotoğrafta beğenmediğiniz yerleri düzeltmek, ışığıyla oynamak, keskinleştirmek, filtreler eklemek ve daha net fotoğraflar elde etmek için kullanılan bir yöntemdir. Vscocam ve Snapseed’i tavsiye edebilirim.

Adı üstünde düzenliyor. Ama bazı uygulamalar var efsane düzeltmeler yapabiliyor. Çok memnun kalınıyor.

Fotoğraf düzenleyici uygulamalar vardır. orijinali kadar güzel olmuyor. Ne kadar düzeltebilirsende yine fotoğrafların üstünde piksel kalıyor yani düzenlediği belli oluyor bence böyle uygulamalara gerek yok.

Bu tarz uygulamalar fotoğraflarımızdaki istemediğimiz görüntüleri ortadan kaldırır ve sevdiğimiz hale getirir.