French oje nasıl yapılır?

French oje nasıl yapılır yaparken hangi aşamalar gerekir?

Tırnaklarınızı kesin. Tırnaklarınızı şekillendirin. Ellerinizi ıslatın. Tırnaklarınızı yağlayın

sorduğunuz soru gerçekten genelde Bazı kadınlar tarafından ya da tüm kadınlar tarafından Gerçekten merak edilen bir soru. Öncelikle Eğer böyle oje tırnakları yapmak istiyorsanız Öncelikle tırnaklarınızı Kesin ve ondan sonra tırnaklarınızı şekillendirip sonra ellerinizi ısıtın tırnaklarımızı yağlayın haklarımız Celal’in Ondan sonra tırnak bandı kullanın Ondan sonra bantları Kaldırımı istediğiniz renkte oje sürün İyi günler

Genellikle manikür ve pedikür yaptıktan sonra bantlarla tırnakların uç kısmı açık kalacak şekilde kapatın. Uçlara beyaz renk oje sürün,kuruduktan sonra bantları çıkarıp buz beyazı yada ona yakın reklerde bir ojeyi tüm tırnaklara uygulayın.

Eğer tırnaklarını küt törpülersen bir bant al ve ufak bir çizgi olacak biçimde yapıştır beyaz ökeyi o bölgeye sür kurmasını bekle hemen çekme bantı kuruduğundam emin olduğun zaman bantı çek ve üzerine rakı beyazı rengini bir kaç uygula ve kurut küt tırnaklar için en basit yöntemdir.
Eğer tırnaklarını yuvarlak törpülersen baş parmağının altındaki avuç kısmına beyaz ojeyi sür ve tırnağının üst kısmımın kenarlarına ve ortasına gelecek biçim bastır ve döndür ve kurut sonrasında üstüne rakı beyazı rengindeki ojeyi sür kolay gelsin :slight_smile:

Adım: Öncelikle törpü yardımıyla tırnaklarını küt törpüle ve pürüzsüz görünmelerini sağla bunun için tırnağın yüzeyini de törpüyelen 4 aşamalı törpüleri kullanabilirsin. Üzerine süreceğin yarı şeffaf oje tırnağının rengini göstereceği için bu kısımında mükemmel pürüzsüzlükte olmasını atlamamalısın. Beyaz kısım çok ön planda olduğu için kusursuz ve tüm tırnakların simetrik törpülenmesi önemli!

Editörün önerisi: Tırnağın pembe kısmını olabildiğince uzun göstermen tırnağının daha sağlıklı görünmesini sağlayacak.

 • 2. Adım: Tırnağına oje koruyucusu sür ve kurumasını bekle. Oje bazı sayesinde Fransız manikürünün daha kalıcı olduğunu göreceksin.
 • 3. Adım: Tırnak ucunu açıkta bırakacak şekilde bant yapıştır ve tırnak ucuna beyaz ojeni iki kat uygula. Daha çok iyi olması için kızların en çok tercihi budur.
 • 4. Adım: Beyaz ojen kuruduktan sonra bantı çıkar ve tırnağının tamamına tekrar şeffaf oje veya nude ojeni sür. Genelde daha doğal olması ie meşurdur.
 • ">

  Tırnaklarınızı Temizleyin

  Tırnaklarınızın temiz olması gerekmektedir.Tırnaklarınızda bulunan ojeyi iyice temizleyin,iyi temizlenmeyen tırnaklarda güzel sonuç alma olasılığınız oldukça düşük

  Tırnak Boyutlarını Eşitleyin

  Tırnak boyutları eşit değil ise törpü yardımı ile fazla kısaltmadan tırnaklarınızı eşitleyin.

  istediğiniz Rengi Tırnak Uçlarına Uygulayın

  İstediğiniz renk ojeyi tırnak uçlarına uygulayın,kurumasını bekleyin,kurduktan sonra üzerine cila ile geçin.

  Tırnaklarınızın iç Kısımına Cila Uygulayın

  Tırnaklarınızın iç kısımına cila uygulayarak oje yapımını tamamlayın

  French ojeleri uygulamak son derece basittir.Uygulaması kolay olduğu için sık tercih edilen oje türüdür.Uzun tırnak kullanmayı sevenlerin gözdesi haline gelmiştir,uzun tırnakları daha hoş gösteren french oje kadınların vazgeçilmezdir.