Gece acıkırsanız ne yersiniz?

Geceleri bazen acıktığımız oluyor. Peki bu durumda siz neler yiyorsunuz? Gece neler atıştırıyorsunuz?

Ekmeğin çeyreğini alıp domates peynir içine yağ koyup kapatıyorum. Tam atıştırmalık bir aperatif yemeği diyebilirim.

Şu an mide guruldamaya başladı soruyu okur okumaz. Dolapta gofret olacaktı zor günler için. Gideyim de yiyeyim bari.

Bazen neden bilmiyorum ama gece vakti aniden canım çok siyah zeytin istiyor, ekmeğin içine sığdırabildiğim kadar siyah zeytin koyup yiyorum.

Gece acıkır isem şayet daha çok meyve ya da yoğurt gibi hafif şeyler tüketmeyi yeğlerim. Çünkü gece yenen yemek kişinin kabus görmesine neden olur.

Gece acıkan biri sağlığı açısından önce su içmeyi denemeli bazen açlık ve susuzluk birbirine karıştırılır. Eğer tatlı isteği de varsa bir bardak soğuk süte bir tatlı kaşığı tarçın atıp içsin hem tatlı isteği hem de açlığı gidecektir. Hala aç hissediyorsanız evde hazırlanmış meyveli yoğurt tüketin yani yemek ve tatlı türü gece saatlerinde vücut için oldukça zararlı.

Geceleri acıktığım zamanlarda daha çok salata ve ekmek yemeği tercih ediyorum. Eğer yemek yemeyi tercih etmiyorum.

Yoğurt yerim.Çünkü,uykuyu getirir.Bende bir daha acıkmadan uyurum.

Vallaha gece ani bir acıkma hissi geldiği zaman, akşam yemeği neyse onu yiyorum.

Ben hemen hemen her gece acıkırım ve kalkarım eger akşamdan kalma yemek varsa hoşuma giderse onu yerim ama genellikle yumurta kırarım ben yanımda zeytin domates kahvaltılık ğibi yemeyi çok severim ve degişmez hep yumurta olur.

Gece acıktığımda genelde bir şey yememeye çalışıyorum, bazen de dolabı açıp tatlı, çikolata ne varsa yiyorum ama olması gereken bir şey yememek.

Ben yemeye çok düşkün bir insan değilim. Gece acıkırsam bile kesinlikle yemem. Genel olarak akşam sekizden sonra birşey yememeyi alışkanlık haline getirdim. Malum kilo almak kolay, vermek zor…

Yoğurdun içine salatalık rendeler onu yerim hem tok tutuyor hemde uyku getiriyor.

Şu an o gece acıkmalarından birini yaşıyorum. Genellikle her gece muhakkak acıkırım ama ne yediğim sürekli değişir. Bazen sulu yemek, bazen ekmek arası, bazen de abur cubur tarzı yiyecekleri tüketiyorum. Şu an ise ekmek ve elma yiyorum yanında da çay içiyorum.

Ben geceleri acıktığım zaman ya bir kase yoğurt yerim ya da genelde bir cezve süt kaynatırım bir ya da iki bardak süt içerim.

Gece acıksam bile birşey yemem. Gece yenilen yemek zararlıdır. Bu nedenle ne kadar aç olsam bile gece yemek yemem.

Ekmeğin, arasına ne bulursam koyarım. Genelde,domates,peynir,salatalık ve zeytin Koyarım karnım doysun diye.

Eğer akşam yemeği sevdiğim bir yemekse genelde tekrar onu yiyorum ama o kadar sevdiğim bişi değilse hemen salata felan hazırlayıp ekmek arası götürüyorum.

Mutfağın altını üstüne getiririm ne bulursam onu yerim makarnayı haşlamadan bile yerim çok açsam

Sandivic yapar yerim asla yağlı veya mide agritici birsey yemem.