Gece gökyüzüne bakmayı seviyor musunuz?

Geceleri gökyüzüne bakmayı yıldızlara bakıp hayal kurmayı sevenler varmı?

Hayal kurmayı pek sevmem ama gökyüzüne yıldızlara bakıyorum bana huzur ve umut vadediyor sanki.

evet gece uzanıp çimene yıldızlara bakarak hayal kurmak sessiz huzurlu

Çok severim hele ki nereden geldiğini bilmediğim o sesler insana huzur veriyor.

Evet geceleri telefonumun zoom özelliği ile birlikte gökyüzünü, uzayı izliyorum. Bazı zamanlarda aslında bir görüntü veriliyor da bize uzay denilen bir şey var imajı mı gösteriliyor diye düşündüğüm de oluyor bunun için en yakın zamanda teleskop edineceğim…

gökyüzüne bakmak insanı rahatlatır. hayata pozitif açıdan yaklaşmasını sağlar.

Seviyorum ve geceleri gökyüzüne bakıyorum keşke çatı katında yaşsaydımda geceleri uyurkende izleseydim tepede pencere olan evleri seviyorum

Ben çok severim yıldızlara bakıp hayel kurmak beni çok rahatlatıyor

Ben yaz aylarında damda uyuduğum için sürekli yıldızlara bakıyorum ve ister istemez insan hayal kuruyor.

Evet çünkü yıldızların ve ayın ışığı ruhumu dinlendiriyor

Evet çok severim ama yalnız degil sevdiğinle izlemeyi severim

Evet oldukça keyifli bir şey geceleri fırsat buldukça bakmaya çalışırım.

dolunayda gezmeyi cok severim dogada olacak tabi. birde yildizlari izlemeye bayilirim

Gündüz bulutların şekillerine bakarak onları nesnelere benzetmek,gece yıldızları seyretmekten daha keyifli bence.

Sevmeyen yoktur sanırım. İnsanın içine huzur veriyor.

çok severim bayılırım hemde… yaz akşamları uzanarak gökyüzüne bakma çok güzel olur sanki gökyüzünde kayboluyorsun. yıldızlar samanyolu kayan yıldızlar çok büyüleyici…

gece yatarken yıldızlara bakmak gökyüzüne bakmak benim en sevdiklerimden.

Çok seviyorum o temiz havayı koklamak yıldızları izlemek rahatlatıyor insanı ve huzur veriyor.

Evet çok seviyorum izlemeyi insanin içine huzur veriyor.

evet seviyorum insanı içten içe hayallere daldırıyor küçükken çok bakardım.