Geçmişe bakınca gülerek hatırlıyor musunuz?

Çok klişe bir söz vardır. İlerde bunları gülerek hatırlayacaksın derler.
Bu söze katılıyor musunuz?
Geçmişe bakınca gülerek hatırladığınız anılarınız oluyor mu?

Kesinlikle yaptıklarıma, yaşadıklarıma ve o an ki duygularıma gülüyorum.

Geçmişe bakınca çoğu insan Güler çünkü bazen hatalarından kaynaklıdır. O zamanlar yaptığı hatayı şuanki hayatı ile karşılaştırdığı zaman eskiden yaptığı hataları veya hareketler ona saçma gelebilir.

evet geçmişe bakınca güldügüm zamanlar oluyor ama en çok eski fotoğraflarıma bakınca gülme krizi tutuyor :slight_smile:

evet öyle oluyor. Ama geçmiş her şekilde güzeldi diyorum. İnsan büyüdükçe geçmişini özlermis bazen onu anladım.

Bu sözü bana söylediklerin ne de çok saçma bulmuştum. Hala da saçma buluyorum. Genelde bu sözü üzüldüğümüz anlarda söylüyorlar. Geçmişte üzüldüğün şeylere şu anda baktığımda hiç de gülümseyerek hatırlamıyorum.

çoğu şeyi gülerek hatırlıyorum

gülerek hatırladığım safça yaptığım tuhafliklar var bana zarar vermeyecek şeyleri gülerek hatırlayabilirim.

Evet geçmişe baktığım zaman güldüğüm çok şey oluyor.

Gülerek hatırladığım olaylarda var hiç hatırlamak istemediğim olaylarda. Pek geçmişe bakmam o yüzden önüme bakarım.

geçmişe bakınca gülümseyemiyorum iyide geçmiş bitmiş diyorum sadece

Geçmişe bakıp güldüğümde oluyor duygulandığım da fakat utandığım anlar aklıma geliyor bazen onlarda çok gülüyorum. :rofl:

Kesinlikle hatırladığım zaman gülüyorum yaptığım saflıklara hatalara

Evet gülerek hatırladığım anılarım çok fazla geçmişte. İlk sigara içtiğim zaman aklıma her geldiğinde gülerim mesela.

hatırlamak mı daha iyi bence herşeyimiz vardı ne hatırlaması nicelerimiz genelde iyiydi sizi seviyorum sizde bilin.

aynen anılar akla geldikçe arkadaş ortamı aile ortamında güleriz hatırlarız

Evet, çok gülüyorum hemde. Eskiden bunları nasıl yapmışım diyerek kahkaha atıyorum.