Geçmişten bugüne hayatınızda ne değişti?

Geçmişten bugüne hayatınızda ne değişti? Size ne gibi katkıları veya zararları oldu?

İmajım değişti , kilo aldım ,zihniyetim değişti. Her şey daha güzel oldu.

Dış görünümüm değişti, insanlara bakış açım değişti, bilgi hazinem gelişti. Belki de en önemlisi artık kimseye güvenmemeyi öğrendim.

Artık sorumluluk almayı sorunlarla baş etmeyi Kendi ayaklarımın üzerinde durmayı öğrendim

Şuana kadar pek bir şey değişmedi o zamanda işsizdim şimdi de işsisizim.

Değişmeyen bişey kaldı mı ki. Bugüne gelmek istemezdim. İyi de çok şükür bugünüme diyorum.

olgunlaştım baya bir olgunlaştım. İnsanın yaşadıkları hayatına yön veriyor

Yaş aldıkça sabır azalıyor bi kere.şimdi eskiden olmuş olayları düşününce nasıl ben böyle durdum.neden sesim çıkmadı diye düşünüyorum.

Yaşadıklarım bana çok tecrübe oldu. Gayet dayanıklı hale geldim, güçlendim. Fikirlerin değişti. İnsanlar yeri geliyor, bir yılda bile değişebiliyor.

En önemlisi düşüncelerimiz değişiyor şimdi çocukken düşünüklerimizle şu an düşündüğümüz aynı mı ?

Ne değişti bilmiyorum ama geçmişi özlemeye başladım, geçmişin stresi bile beni hüzünlendiriyor…

Rusya gibi mükkemmel bir ülkeye geldim. Çok güzel bir kız arkadaşım var ismi elena.

Geçmişte gelecek kaygım yoktu. Şimdi ise gelecek kaygımdan başka hiç bir şeyim yok.

Geçmişte neşe huzur vardı eski bayramları bile dört gözle beklerdik sevincimizden bayramlık alırdık eskiden iş sektörü iyiydi simdi hayat ölü bayram geldimin sanki misafirliğe gitmiş gibi oluyor insan neşe yok huzur yok iş sektörü ölü alım yok zama zam iş bulunmuyor Allahım sonumuzu hayır etsin…

bana katkıları şu 4 yıl içinde insanların gerçek yüzünü gördüm artık insanlara güvenmemem gerektiğini öğrendim

Valla yirmi bir yıldır yaşıyorum ama değişen bir şey yok.:joy:

İnsanlar çok değişti artık geçmişi özendiren kişiler kalmadığını göstermektedir.

fikir hep değişir şu zaman ki aklım olsa gibi şeyler hep söyleriz ama o yaşta ki olgunluk hiçbir zaman olmaz o yaşımız neyse onu düşünür hareket ederiz fikirden başka değişen bir şey yok

olumlu değişiklikler içindeydi evim de değişti ve mutluyum daima bunu düşündüm düşünücem mutlumuyuz.

Saç şeklimi değiştirdim, her insanın bir olmadığını iyi ve kötü insanlar olarak ayırdım. Bunun dışında fikirlerim , düşüncelerim değişti.