Gelecekte ne olmayı planlıyorsun veya şuanki mesleğin ne?

Gelecekte ne olmayı planlıyorsun veya şu anki mesleğin nedir???

Ev hanımıyım ben.Aslında bir gümrük müşaviriyim ama şu an çocuklarımı büyütmeyi tercih ediyorum.ilerde kendi işimi yapmayı planlıyorum.

şuan öğrenim görevlisiyim gelecekte doktorluk fena olmazdı

Şuan ki mesleğim işsiz. Memurluk sınavına girdim. Gelirse hayalimde ki meslek o zaten. Astsubaylık :pray:

şuan öğrenciyim ve hedefimde siber güvenlik olmak var. Şimbilik kendi çabalarımla yazılım öğrenmeye çalışıyorum umarım başarılı olurum :slight_smile:

Şuan da öğrenciyim. Hakim olmayı çok istiyorum. Ama hakim olamazsam bir resim öğretmeni olmak istiyorum.

Şuanda iktisatçıyım ve şirkette koordinatör olarak çalışıyorum.İlerde finans sorumlusu olmak isterim

Şu anda öğretmenim gelecekte de yapacağım ilkmis yine bu olacak.

Gelecekte yazılım mühendisi olmayı düşünüyorum şu anda öğrenciyim

Fizyoterapi bölümünü okuyorum ama dgs ile hemşire olmak istiyorum

Gelecekte çok iyi bir makine mühendisi olmayı planlıyorum. Şuan mühendislik okuyorum.

Şuan öğrenciyim. Gelecekte bilgisayarla ilgili bi meslek olabilir ya da takım elbiseli,arabalı ve şık saatim olabilecek bi ofis işide olabilir :smiley: (Tabi bunlar eğlenceli kısmı :smiley: )

Gelecekte subay olmayı düşünüyorum. Şuan subaylık için çalışıyorum.

gelecekte bir yazılım mühendisi olabilir miyim diye düşünüyorum, sonra en çok hangi işler para kazanfırıyor onalara bakarım.

Ben küçüklükten beri hep sınıf öğretmeni olmak istiyordum ama şimdi ev hanımiyim

suanki meslegim makine muhendisligi yuksek lisans yapmayi dusunuyorum

Şuanda öğrenciyim ilerde seçeneklerim arasında öne çıkan futbol.

Edebiyat öğretmeni olmak istiyorum şu anda açık lisede okuyorum az bir dersim kaldı Allah nasip eder ise seneye mezunum

Şimdi ev hanımıyım hayat üniversitesinde babam hep bana doktor olacaksın derdi ama başaramıdm