Gelmiş geçmiş en kaliteli komedi programları nelerdir?

Şu zamana kadar sizde iz bırakan ve komediliğiyle ön plana çıkan en güzel komedi programları nelerdir?

Bence guldur guldur sow programı çok eylenceli ve güzel tavsiye edebilirim.

Beyaz Show gelmiş geçmiş en iyi eğlence programı idi . Özellikle canlı yayınlanan bölümleri harikaydı .

Tabikide Yılmaz Erdoğan’ nın öncülüğünü yaptığı Çok Güzel Hareketler Bunlar dı bence.

Tabi ki de cem yılmazın içinde bulunduğu talk show programlarıdır

Çok güzel hareketler bunlar, kaliteli çekilmiştir. O kadar zamanadan sonra tekrar başlamasına rağmen kalitesini koruyarak devam ediyor.

80 Lİ YILLARDAKİLER BENCE EN GÜZELLER PEKİ SİZCE??

Çok güzel hareketler bunlar kesinlikle odur yenisi degil ama eskisi çok iyiydi

bende senin gibi düşünüyorum helal sana …

Fundamentals , güldür güldür , çok güzel hareketler bunlar .

Tolga Çevik’in yaptığı tüm programlar. Komedi dükkanı, arkadaşım hoşgeldin, tolgshow bence en iyi komedi programları.

En iyi komedi programı bence çok güzel hareketler bir olan hem ders verici hemde komik. Günümüzde bir çok program var ama o kadar güzel içeriklere sahip degiller.

Guldur guldur show, alemin kirali, cocuklar duymasin …

olacak o kadar, güldür güldür bu sezonu saymazsak, arkadaşım hoşgeldin.

Arkadaşım hoşgeldin güldügür güldür çok güzel hareketler bunlar 1 çok güzel habreketler bunlar 2

çok güzel hareketler bunlar 2 ve güldür güldür show

Ben çocukken Çok Güzel Hareketler Bunları izlerdim sabahları verilirdi saat sabah 6 ’ da uyanıp hergün Tv 8 de izlerdim . Şimdi yeni bölümleri yayınlanıyor fakat hiç izlemiyorum eskisi gibi samimiyet , neşe , komedi hiç yok .

komedi dükkanı bnm için tektir ki sonradan arkadaşım hoş geldin olarak adı değişti tolga çevik benim için harikadır bu konuda